bótox w marbella, gdzie ??

bótox w marbella, gdzie ??

Chce się poddać zabiegom na bótox w marbella, natomiast nie wiem, do kogo się zgłosić. Ktoś robił zabiegi w tym mieście?

Wariat

Posty: 1

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

BumBum_54

Posty: 6

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

dermert

Posty: 10

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena znana, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

Marioleczka

Posty: 9

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu wiele osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

Misieczek

Posty: 4

 
Dla mnie Hiszpania za daleko. Robię sobie inne zabiegi na miejscu. Jestem zadowolona. Może nie ten sam prestiż, lecz jednak finansowo wychodzi mi to lepiej.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu dużo osób, jakie znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

inhuman

Posty: 4

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam specjaliści od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak wspaniałe, iż należałoby tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, zatem zawsze chętnie się tam wybieram.

eror81

Posty: 5

 
Mnie się marzą piękne usta, ale na razie nie mam na to czasu. Może w przyszłym roku się wybiorę. Akurat jadę do Hiszpanii to przy okazji można załatwić przyjemne z pożytecznym. Już nie mogę się tego doczekać.

Franuś

Posty: 6

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym bardzo dobrze. Znam kilka osób włącznie ze mną, które są zadowolone z efektów.

AliBli4

Posty: 30