Meble na wymiar Sląsk

Meble na wymiar Sląsk

Kochani mam do Was gorącą prośbę. Otóż czy moglibyście polecić mi jakąś fajną firmę, która to zajmuje się robieniem mebli na wymiar na Śląsku? Zależy mi przede wszystkim na fajnej jakości, a idealnie byłoby, gdyby istniała możliwość zamówienia zarówno mebli do kuchni, jak i niedużej zabudowy na poddaszu. Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:)

Black_Riot

Posty: 1

 
Na pewno w sieci znajdziesz masę firm, świadczących tego typu usługi. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki:)

duszter

Posty: 3

 
Ja zwykle zamawiam gotowe meble, ale kto wiem, może kiedyś pokuszę się o takie meble właśnie robione na wymiar.

dzannne

Posty: 4

 
Zawsze marzyły mi się meble na wymiar i na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Jednak przy mieszkaniu na poddaszu, kupienie czegoś, co będzie idealnie pasowało nie jest łatwe i sporo przestrzeń w kuchni pozostaje niestety nie zagospodarowana.

czesławek

Posty: 4

 
Sama na razie nie mogę sobie pozwolić na meble na wymiar, ale na pewno kiedyś sobie takie sprawie. Ogólnie bardzo mi się podobają.

Speedy_UT

Posty: 7

 
Moim zdaniem genialne meble robią w stefpol-meble.pl . Skontaktuj się z nimi i umów na bezpłatne pomiary i wycenę. Robią naprawdę solidne zabudowy, a przy czym nasz tutaj do wyboru wiele odcieni frontów. Generalnie sama z zamówionych tutaj mebli jestem bardzo zadowolona. Są nie tylko funkcjonalne, ale też naprawdę fajnie się prezentują:)

Wielki Duch

Posty: 9

 
A sprawdzałaś na formach wnętrzarskich? Można tam znaleźć mnóstwo namiarów na firmy, robiące meble na wymiar. Generalnie jeżeli o taki produkty chodzi, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży.

Trener

Posty: 4

 
Na pewno decydując się na zakup mebli na wymiar, musimy liczyć się z większym wydatkiem, niż gdybyśmy kupili gotowe meble. Jestem jednak zdania, że warto.

Takumi

Posty: 14

 
W przyszłym roku planuję wymianę mebli kuchennych na takie właśnie na wymiar. W małej kuchni ciężko jest się zmieścić z gotowymi zestawami meblowymi, a jednak 2 szafeczki to trochę za mało:)

Trener

Posty: 6

 
Od siebie dodam tutaj, że fajnie byłoby postawić na jakąś lokalną firmę. Ceny na pewno będą niższe:)

kkjmk33

Posty: 21