dobry pośrednik ubezpieczeiowy

dobry pośrednik ubezpieczeiowy

Hej, kończy mi się ubezpieczenie samochodu i miesiąc później ubezpieczenie domu, dostałem już listy z propozycjami przedłużenia, jednak mnie ta cena tam proponowana raczej nie satysfakcjonuje i tak się zastanawiam czy nie przejść do innej firmy. Tylko nie bardzo wiem, do kogo ewentualnie uderzyć, chyba że ktoś z Was się tutaj ubezpieczeniami zajmuje, albo ma jakiegoś sprawdzonego agenta, który ewentualnie jakąś sensowną ofertę przygotować?

Klarkaa45

Posty: 1

 
W tym momencie na rynku jeśli chodzi o ubezpieczenia jest tak duże zróżnicowanie, że faktycznie każdy może coś sensownego dla siebie wybrać. Choć trzeba będzie pewnie zwrócić uwagę właśnie na takie opcje gdzie będzie to porównanie rożnych firm, wtedy cos sensownego łatwiej będzie dla siebie wybrać.

Damiano

Posty: 14

 
Podstawowa sprawa jak mi się wydaje to jednak nie tyle koszt ubezpieczenia co konkretne warunki jakie dana firma proponuje. Więc nawet jak masz super niską składkę proponowaną to musisz dokładnie sprawdzić jakie są warunki takiego ubezpieczenia, czy faktycznie będzie się można na to decydować.

Frasiek22

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o moje ubezpieczenia to miałem już kilku agentów ubezpieczeniowych i od pewnego czasu korzystam z oferty Allis Finanse (https://www.facebook.com/ubezpieczeniaBrzesko/). Jeśli chcesz mieć indywidualnie dopasowaną ofertę to będzie sensowna propozycja dla Ciebie. Firma faktycznie działa na wysokim poziomie, zawsze można liczyć na kontakt z agentem i indywidualne podejście, dzięki czemu łatwiej coś sensownego dla siebie wybrać. W ofercie różne towarzystwa ubezpieczeniowe więc za to również plus bo łatwiej wybrać tą ofertę, która w danym momencie będzie najlepsza.

Zdzichu 

Posty: 5

 
Wydaję się, że lepiej będzie znaleźć agencje ubezpieczeniową, która gromadzi oferty różnych firm. To taka opcja, która się lepiej sprawdza niż korzystanie wyłącznie z jednej oferty, gdzie będziesz już na stałe do danego ubezpieczyciela przywiązany. Jak w każdym momencie możesz dostać oferty z różnych firm to łatwiej będzie wybrać atrakcyjną ofertę niż w momencie, gdy masz dostęp tylko do jednej propozycji.

Kitas

Posty: 9

 
Jeśli chcesz trafić na dobrą polisę to najlepiej wybrać agenta, który gromadzi oferty różnych firm i wtedy łatwiej będzie się na coś konkretnego zdecydować i też będzie większa szansa na to, że taka konkretna propozycja faktycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna.

deamonix1

Posty: 29