kto dzwonił z UK, szukam

kto dzwonił z UK, szukam

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie zbadać, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

transerwis

Posty: 1

 
Jeżeli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania rzeczywiście dużo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

dominikk6

Posty: 12

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezwykle często.

Marioleczka

Posty: 15

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

pawel253 

Posty: 8

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Odpowiednio to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś istotnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować niesłychanie wiele zdrowia. Naturalnie stracimy też niesłychanie wiele swoich pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Zdzichu

Posty: 8

 
Teraz już każdy winien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Klara323

Posty: 10

 
Na nieszczęście, natomiast oszustów jest bardzo wiele. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

andrew66

Posty: 13

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

syrena88

Posty: 11

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

englandrm

Posty: 6