najtańszy optyk Kraków

najtańszy optyk Kraków

Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...:) Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie ma sensu oszczędzać na okularach, od razu trzeba się udać do dobrego optyka, bo na oszczędzaniu więcej się straci niż zyska. Kupuj w sprawdzonych miejscach.

figo

Posty: 4

 
Oczywiście najlepiej dobrze sprawdzić różne oferty, zapoznać się z działalnością optyków i zobaczyć też jakie oprawki mają w sprzedaży, czy oferta będzie Wam odpowiadać. W końcu to mają być okulary, które będą i dobrze wyglądać i pozytywnie wpływać na wzrok.

Damiano

Posty: 14

 
Okulary to ważna sprawa, trzeba zwrócić uwagę na dobrą jakość i na pewno nie warto oszczędzać.

Marioleczka

Posty: 8

 
Faktycznie najgłupsze co można zrobić to oszczędzać na usługach optyka, zazwyczaj kończy się to pogorszeniem wzroku i następnie ponowną wizytą tym razem już u dobrego specjalisty, więc tylko mnoży się koszty.

Oct714

Posty: 7

 
Jeśli chcecie kupować okulary to jedno co ważne, nie oszczędzajcie na tym, bo to tylko źle się dla Was skończy i wzrok się pogorszy. Na tym się nie da oszczędzić.

Klarka34

Posty: 15

 
Opcji na rynku bardzo wiele, optyków nie brakuje w Krakowie więc wystarczy poszukać i bez problemu coś się znajdzie. Tylko i wyłącznie zakupy w sprawdzonych miejscach.

Pondz45

Posty: 10

 
Jeśli chcesz kupić okulary to poszukaj różnych optyków, porównaj oferty, sprawdź opinie i wtedy podejmuj decyzję.

moccc45

Posty: 11

 
Chyba najtańsze okulary progresywne w Krakowie to ma salon Primus. Ja się w każdym razie z niższymi cenami za podobną jakość nigdzie indziej nie spotkałem. Firma mieści się przy ulicy Mazowieckiej w przychodni Falck (II piętro).

BobBudowniczy

Posty: 6

 
Optyków w Krakowie bardzo wielu więc chyba znalezienie dobrej opcji nie powinno stanowić problemu. Najlepiej poszukać, sprawdzić opinie i coś pewnie się wybierze.

wigry00

Posty: 5