rtg panoramiczne gliwice, gdzie warto ?

rtg panoramiczne gliwice, gdzie warto ?

Piszę z pytaniem o stomatologa w Gliwicach. Może znacie, albowiem chodzicie i chwalicie sobie gabinet? Czekam i dziękuję.

Babeczka

Posty: 3

 
Jeśli zależy Wam na najlepiej wykonanych implantach zębów w Gliwicach, to polecam tę placówkę stomatologiczną https://dentysta.eu/o-gabinecie. Super efekt, bezboleśnie i oczywiście przy użyciu najnowszych metod.

śitowiec4

Posty: 7

 
Jak będziesz coś więcej wiedzieć, to daj znać. Mnie też przydałby się taki rodzaj znieczulenia, albowiem brzydko boję się zastrzyków. Już zastanawiałam się na narkozą, niemniej jednak nie znalazłam żadnego stomatologa w Gliwicach, który podejmuje się czegoś takiego.

namok

Posty: 17

 
Na pewno nie zgłoszę się do dentysty, który nie zrobi mi kompleksowej diagnostyki, bo już raz tak miałem i niestety później to tylko ja żałowałem. Ogólnie w Gliwicach jeszcze nie znalazłem się w gabinecie, który do końca by mi odpowiadał.

TomekK

Posty: 7

 
Jak macie zamiar skorzystać z implantów w Gliwicach, to koniecznie w idealnym gabinecie, w jakim mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Dużo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, wobec tego przestrzegam i mam nadzieję, iż nie popełnicie tego samego błędu co ja.

Lupusx 

Posty: 4

 
Mój dentysta w Gliwicach to chyba w takim układzie najlepszy skarb, jaki mi się trafił :) Zanim podjął leczenie, wykonał szereg badań i właśnie też tomografię cbct, o której piszesz, bowiem to najlepszy sposób na zaplanowanie leczenia.

Ciapek

Posty: 12

 
Jeśli masz zamiar robić implanty, to powiem ci, że najlepiej skorzystać z usług, gdzie lekarz ma w swoim gabinecie rtg zębów w Gliwicach i może od razu dokonać właściwej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Bez odpowiedniej diagnostyki implant może być nietrwały.

Rafałek34

Posty: 8