Faktycznie jest legalna aborcja w Anglii ?

Faktycznie jest legalna aborcja w Anglii ?

Czy ktoś z was wie może jak dokładnie wygląda zabieg w klinice aborcyjnej w Wielkiej Brytanii?

Słyszałam już niezwykle mnóstwo informacji na ten temat i mam w głowie spory mętlik ponieważ już kompletnie nie wiem czego się spodziewać.

dubuś23

Posty: 13

 
Sama ostatnio byłam w klinice aborcyjnej i bardzo sobie chwalę poziom usług jaki oferują kliniki w Anglii. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak dużym profesjonalizmem.

gregcie@

Posty: 12

 
Ja osobiście bardzo mocno zachęcam Cię do skorzystania z klinik aborcyjnych w Wielkiej Brytanii. Z tego co wiem z opinii koleżanek stoją one na bardzo wysokim poziomie. Wspominały one przede wszystkim o tym, że wszystkie narzędzia są sterylne a sama obsługa w klinice bardzo miła. Dodatkowo lekarze to prawdziwi profesjonaliści.

jop7ek

Posty: 22

 
Gdy moja niezwykle bliska przyjaciółka udała się do Wielkiej Brytanii na aborcję to również niezwykle się obawiała.

Było to spowodowane przede wszystkim tym, iż uprzednio przeczytała niezwykle wiele tragicznych historii związanych z aborcjami. Gdy jednakże dotarła na miejsce i zabieg został wykonany była z niego w pełni zadowolona.

BoGGo

Posty: 28

 
Gdy ja jechałam wykonać aborcję w Anglii to również tak jak Ty bardzo obawiałam się tego zabiegu.

Bałam się przede wszystkim bólu podczas zabiegu. Gdy jednak położono mnie na stół to zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Moim zdaniem więc nie ma się czego obawiać.

idzepeto

Posty: 24

 
Odnośnie ceny to najlepiej jeżeli sprawdzisz sobie ją na stronie kliniki, jaka Cię interesuje. Z tego co jednak wiem to wiele z klinik proponuje zabiegi nawet za 400 funtów a więc nie jest to niesłychanie wysoka kwota.

labuh

Posty: 15

 
Spośród sporo opinii które słyszałem na temat kliniki aborcyjnych moim zdaniem najniezwyklej warta zainteresowania jest klinika http://aborcja.co.uk.

strusiek

Posty: 20

 
Sama ostatnio byłam w klinice aborcyjnej i niezmiernie sobie chwalę poziom usług jaki oferują kliniki w Anglii. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak ogromnym profesjonalizmem.

Accoun44

Posty: 13

 
W mojej opinii korzystanie obecnie z klinik aborcyjnych w Wielkiej Brytanii jest praktycznie jedynym wyjściem dla osób chcących usunąć niechcianą ciążę. Korzystanie z nielegalnych usług w Polsce jest dla mnie zbyt niebezpieczne.

Ki78

Posty: 26

 
Im więcej będziesz czytała o zabiegach aborcji w Anglii (zwłaszcza tych nieudanych) tym twój strach będzie coraz większy. A moim zdaniem rzeczywiście nie ma się czym denerwować bowiem wszystko odbywa się sprawnie i łatwo.

Haze89

Posty: 21