Pomoc medyczna! POMOCY !

Pomoc medyczna! POMOCY !

Szukam z koleżanką dobrego rozwiązania na trądzik. Poznałam ją na jednym forum gdzie pisała, iż już ma go od paru lat, ja mam od około 8msc, lecz żadna z nas nie znalazła lekarstwa :/ dermatolodzy są nieskuteczni i zbyt drodzy.

Co Wam pomogło z trądzikiem?

KSalen

Posty: 31

 
Uciążliwa sprawa ja Ci powiem, skoro nie odnalazłaś jeszcze żadnego poprawnego specjalisty – lekarza w tej dziedzinie to ja nie wiem... ja bym na pewno szukała po klinikach jakichś dobrych, albo bym się pytała po znajomych czy może kogoś znają. Niby poczta pantoflowa działa tak, iż raz coś zrozumiesz natomiast raz ktoś coś przeinaczy i nic z tego nie ma, ale to darmowe szukanie natomiast ludzie znają innych ludzi i bardzo chętnie udzielają sobie takich zdrowotnych nowinek, które mogą komuś pomóc. Wierzę, iż uda ci się znaleźć rozwiązanie.

asdamk24

Posty: 32

 
Ja się nie znam na takich tematach. Ostatnio mój wujek miał taki sam kłopot, wobec tego tu wszedłem, albowiem myślałem, że ktoś ci odpisał i będę mógł zgapić rozwiązanie, lecz widzę, że nie :P Ogólnie i ja wujkowi radzę i wszyscy inni z rodziny radzą, aby po prostu poszedł prywatnie do specjalisty, natomiast nie po internecie kazał szukać co wykonać. Specjaliści teraz mają tyle możliwości przetestowania naszego zdrowia, mają tyle rodzajów badań, że no głowa boli natomiast ja nawet nie znam wszystkich nazw tych badań ;)

Rysiek_99

Posty: 50

 
Bingo!

Nie no chciałabym Ci pomóc, lecz nie za bardzo mogę to uczynić. Ja nigdy nie miałam tego typu dolegliwości, zaś do lekarza chodzę baaardzo rzadko, albowiem od kilku lat to tylko na badania kontrolne krwi, zębów i wzroku zaś tak to wszystko leczę ziołami. Większa część chorób mnie omija zaś nawet jak już coś mnie dopadnie to prędko puszcza ;) jem kozieradkę na odporność, miętę na regulację miesiączek i rumianek jak czuję iż jakieś bakterie krążą w moim organizmie. Tyle iż ja tam się „żywię“ od zawsze, więc tobie to za dużo nie da...

ssmyk71

Posty: 31

 
Trądzik jest spowodowany pośrednio poprzez bakterie beztlenowe natomiast więc takie, które nie lubią tlenu w swoim środowisku, zatem idealnym rozwiązaniem jest dotlenienie krwi www.merlin‐zdrowie.pl poczytaj tutaj o tym więcej jak możesz się pozbyć trądziku, natomiast zobaczysz że powoli zacznie znikać natomiast ty dodatkowo się będziesz lepiej czuć, bot e bakterie beztlenowe ogólnie mają zły wpływ i na zdrowie i na wygląd skóry. Nadmiar tych bakterii sprawia przy okazji bóle głowy, ospałość natomiast nawet depresję!

kimeeer

Posty: 35

 
Nie no z tym to Ty musisz iść do lekarza. Trądzik to niby taka choroba, iż się jedynie okropnie wygląda, z drugiej jednakże strony (z czego dużo osob nie zdaje sobie sprawę) to fakt, iż poprzez otwarte rany, jakimi są wykwity pryszczy może dość do zakażenia. Raz za razem spotykałem się z tym (jestem weterynarzem), iż leczone przeze mnie czworonogi miały ranę np. Po ugryzieniu a później się okazywało, iż chorowały na tężca, albo rana miała kontakt z brudną nawierzchnią i wdała się gangrena.

Koniecznie idź do dermatologa!

Biudzibudzio

Posty: 33

 
Ja jestem niesłychanie zirytowana naszą służbą zdrowia! Ja nie wiem, w naszym kraju ludzie są traktowani tak jak bydło. Jak można do onkologa czekać ponad rok, gdzie człowiek ma podejrzenie o nowotwór! Ja nie chcę Ci nic nakazywać, jedynie twierdzę, że jak pragniesz, aby coś było dobrze zrobione to trzeba to zrobić samemu. Siłą woli może się nie wyleczysz, natomiast poczytaj, popisz z ludźmi, podzwoń po znajomych i wierzę gorąco, że znajdziesz coś co Ci wyleczy, ja się tak wyleczyłam, a lekarze są mi zbędni.

Pozdrawiam z Jabłonowa!

Zbychoo54

Posty: 38

 
Chorować w naszym kraju to straszna sprawa, przy dzisiejszych zarobkach to nawet nie ma jak się udać prywatnie do lekarza, bot e wizyty takie drogie, że głowa boli. Nie wiem ile Ci lekarze zarabiają.. jak do dermatologa szłam ze swoim trądzikiem to wizyta 120złotych, zaś było jeszcze 6 osób zamiast mnie i wizyta nie dłużej niż 10minut. Ponad 700złotych dziennie zarabiają na to wychodzi zaś g* dają te ich drogie maści! Ja też szukam innego rozwiązania, bo jedynie tyram na te maści i wizyty zaś te darmozjady na mnie zarabiają!

1agdb1301

Posty: 26

 
Na trądzik i kłopoty skórne to moja szwagierka używała kremu z hormonami, ale zamiast tego iż trądzik raz był zaś raz go nie było (menstruacja miała na to olbrzymi wpływ) to jeszcze zaczęła tyć w udach i pupie. Jak się później okazało to ta maść trafiała poprzez te ranki do krwioobiegu i rozregulowała jej totalnie gospodarkę hormonalną. Miała wcześniej super figurę zaś aktualnie jest typową gruszką z cellulitem! Zatem przestrzegam Ciebie nigdy nie bierz takiej maści! Ona też była szczupła ale nawet nie wiesz kiedy zaś hormony się zmieniają!

agdb1301

Posty: 39

 
O boże trądzik... straszne cholerstwo, mój dopiero minął po tym jak zaczęłam łykać tabletki antykoncepcyjne Diane 35 (na receptę), natomiast przy okazji mam uda i tyłek jak słoń. Sama zaczynam się zastanawiać czy jeść te tabletki i mieć ładną cerę, natomiast obrastać w tłuszcz, czy rzucić to i zacząć ćwiczyć, albowiem odnalazłam taką stronę http://www.merlin‐zdrowie.pl tutaj jest info o tym, iż można jakoś za pomocą impulsów elektrycznych leczyć trądzik, a to by było o dużo lepsze niż te hormony w tabletkach, opinie ma naprawdę super

MalinovyKIKS

Posty: 33