Garwolin apteka Pasaż Targowa

Garwolin apteka Pasaż Targowa

Jakie znacie dobre apteki na terenie Garwolina? Głównie to szukam suplementów diety – magnez, wapń, jakieś multiwitaminy w fajnych cenach.

piehoot

Posty: 14

 
W ogóle się nie orientuję, nie pomogę niestety. Mógłbym w sumie popytać w pracy, może któraś z kobiet będzie się orientować. Bo jednak kobiety mają większą wiedzę na temat takich rzeczy – gdzie taniej kupić i tak dalej ;->

Dalinekk45

Posty: 22

 
Trudno mi jakąś aptekę polecić. Mam wrażenie jakby wszędzie mieli ceny takie same, albo prawie takie same. Z tym, że jedne częściej robią promocje, a inne rzadziej.

madDog

Posty: 14

 
U nas w Garwolinie jest parę w miarę sensownych aptek. Najlepiej to jednak moim zdaniem jest patrzeć gdzie mają aktualnie promocje i tam kupować. Ja tak wynalazłem sobie ostatnio multiwitaminy z 30 proc zniżką.

Tytusek_00

Posty: 30

 
Hm, no ja niestety dość często kupuję leki, głównie te na wątrobę, także wiem jak to jest z cenami. Żeby w tym kraju chorować, to trzeba być najpierw bogaczem :P Z takich tańszych aptek, to może przejdź się od Pasażu na Targową, tam jest nowa apteka. Byłam i cenowo jest bardzo przystępnie, a drugi plus to duży wybór. Nie było problemu, żeby kupić wszystkie leki z recepty. A wiadomo – czasami trzeba chodzić po 2,3 razy bo nie mają.

Polaczek90

Posty: 19

 
Jeszcze u nas w Garwolinie to nie jest źle z cenami w aptekach. Ostatnio jak byłem w aptece na starówce w Wawie, to mnie zamurowało jak mi kobieta kazała za zwykłe krople do oczu zapłacić. Zdębiałem dosłownie.

Bączeak

Posty: 26

 
Z aptekami nie jest źle. Fajnie że można od czasu do czasu na jakieś rabaty trafić itd. Czasami obniżki robią konkretne, nawet 50 procent.

KKarlowiec

Posty: 22

 
Do tej pory kupowałam głównie w aptekach od Dr Optima, ale chyba się na stałe przerzucę na aptekę z pasażu Targowa! Super ceny! Oby były one dłużej, a nie tylko przez chwilę. Nawet bez promocji można kupić taniej tabletki. Poza tym – obsługa bardzo miła, aż chce się tu stać w kolejce (której swoją drogą wcale nie było, widać ludzie jeszcze nie odkryli tej firmy) ;D

Rodon22

Posty: 20