Nowoczesne poradnie specjalistyczne

Nowoczesne poradnie specjalistyczne

Jakie kliniki polecacie na Śląsku jeśli chodzi o leczenie onkologiczne. Sprawa dotyczy raka trzustki...Jeśli macie kogoś sprawdzonego to dajcie znać.

Pozdrawiam

Sarenka

Posty: 16

 
Ja bym proponował skontaktować się z kliniką z ul. Dwernickiego.

Placówka nazywa się Centrum Medyczne Klara – http://www.cm-klara.pl. Ofertę mają bardzo szeroką. Ponad 20 poradni specjalistycznych. Wszyscy lekarze jak też badania dostępne prawie że od ręki. Super! Oby więcej takich ośrodków zdrowia w okolicy!

mokwas

Posty: 14

 
Kiedyś jak człowiek był młody to nic mu nie dolegało, a teraz co chwila coś boli..ech starość nie radość, a mam dopiero trzydzieści kilka latek...strach pomyśleć co będzie jak faktycznie będę już seniorem ;P Już w ogóle się zadomowię w szpitalu.

atomuuuu55

Posty: 19

 
Coś słyszałam o jakiejś nowoczesnej klinice w Częstochowie, gdzie dużo ludzi ich chwali, ale szczegółów nie znam. Wypytam przy najbliższej okazji sąsiadkę, ona powinna się lepiej orientować.

Na razie!

Sysek56

Posty: 23

 
Ja to powiem szczerze, że wolę zapłacić, pójść prywatnie do lekarza niż czekać do śmierci w kolejkach na to i na tamto...na wszystko trzeba czekać miesiącami, a czasami nawet latami, przecież to jest śmieszne ;//

znamsienatym

Posty: 14

 
Powiem Ci, że ja u lekarza to jestem raz na 5 lat tak średnio :P I jak już idę to zazwyczaj dlatego, że mnie ząb boli :) także ja znam służbę zdrowia raczej z opowieści i telewizji

chchiyan

Posty: 23

 
Słyszałem, że ma powstać w mieście jakaś super nowoczesna klinika w przyszłym roku, ale nie wiem ile w tym prawdy. W każdym razie przydałaby się, pożyjemy zobaczymy. Byleby ceny mieli tylko rozsądne.

jop7ek

Posty: 22