Aparaty metalowe są lepsze?

Aparaty metalowe są lepsze?

Cześć.

Jesteście w stanie przedstawić korzyści, jakie wynikają z tego, iż pacjent wykorzystuje aparaty nakładkowe?

Są skuteczniejsze czy są inne powody ich zastosowania?

aniusia

Posty: 13

 
W Internecie widzę dość sporo informacji na temat aparatów ortodontycznych.

Przyznam Wam, że chcąc uzyskać sprawdzone wieści powinniście skonsultować się z ortodontą. W Internecie przeczytałem wiele artykułów, które później zdementowali naprawdę klasowi ortodonci.

Gerard45

Posty: 25

 
W sytuacji, gdy Twoim przedmiotem zainteresowania stają się aparaty ortodontyczne polecam sprawdzony gabinet: http://aparatortodontyczny.pl. Proponują oni bezpłatną konsultację, dzięki której możesz zyskać wszystkie przydatne informacje na temat przebiegu leczenia, jego czasu oraz kosztów, jakie będziesz musiał ponieść.

Laleczk23

Posty: 17

 
Niedawno postanowiłam zaproponować swojemu dziecku jedną z propozycji, jaką stanowiły aparaty nakładkowe. Dostrzegliśmy wspólnie z mężem u syna wadę zgryzu, z którą chcielibyśmy „powalczyć”, ale dziecko usilnie przekonuje nas, abyśmy tego nie robili. Obawia się, że będzie wstydził się przed kolegami pokazać w aparacie. Myślimy także o niewidocznym aparacie na zęby.

Vez

Posty: 26

 
Trudno dziwić się, że niewiele osób aparaty lingwalne.

To gigantyczny koszt. Wszystko za sprawą faktu, iż są one wyposażane w złote zamki, a sam aparat produkowany jest na zamówienie w zagranicznych laboratoriach. To wyjaśnia bardzo małe zainteresowanie takim sposobem korekty swojego zgryzu :)

Dosti

Posty: 20

 
Nie jestem przekonany do tego, jakie korzyści są w stanie mi przynieść aparaty samoligaturujące. Rodzina namawia mnie do wizyty u ortodonty, bowiem mam problem z zachodzącymi na siebie zębami.

Powoli przekonuję się do tego, że trzeba będzie na poważnie powalczyć z tym problemem.

johncena67

Posty: 14

 
Wiem, że wiele osób chce uniknąć noszenia aparatu.

Przerażają ich przede wszystkim aparaty metalowe, które będą znacząco wyróżniać się, zwracać na siebie uwagę. Na szczęście producenci aparatów przygotowują dla takich osób także alternatywne rozwiązania, które potrafią być niewidoczne dla innych. Mój mąż zastosował taki aparat.

vokalek

Posty: 33

 
Trudno dziwić się, iż niewiele ludzi aparaty lingwalne.

To gigantyczny koszt. Wszystko za sprawą faktu, iż są one wyposażane w złote zamki, a sam aparat produkowany jest na zamówienie w zagranicznych laboratoriach. To wyjaśnia niezmiernie małe zainteresowanie takim sposobem korekty swojego zgryzu :)

12erBis

Posty: 23