jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Kochani, jakie gabinety stomatologiczne polecacie w UK? Dokładnie chodzi mi oczywiście o Londyn. Szukam jakiegoś dobrze prowadzonego prywatnego miejsca gdzie nie będzie problemu z kolejkami itd.

Bernatsti

Posty: 3

 
Wszystko wskazuje na to że córce założymy aparat ortodontyczny i tak się zastanawiamy z mężem nad tym co wybrać. Niby można korygować ten zgryz aparatem ruchomym, ale stały też wchodzi w grę, ponoć daje dużo lepsze efekty.

Acclaim

Posty: 11

 
Najbardziej nie lubię jak dentysta coś do mnie mówi, a w zasadzie to się wypytuje jak leżę z wacikami w buzi..ja nie wiem jak on chce żebym mu wtedy odpowiedział? :)

Wojciech24

Posty: 10

 
Ja to mam niestety już dużo zębów pousuwanych. Trochę przez to że miałem kiedyś noszony staly aparat i żeby łuki się zmieściły to musiałem dwa zęby mieć usunięte...a potem to jeszcze mi wyrywali bo po prostu się zepsuły.

namok

Posty: 7

 
Powiem szczerze że już wolę trafić na kiepskiego dentystę niż na słabego kardiologa :P Jednak bez zęba to jeszcze można żyć ale bez sprawnego i zdrowego serca to nie bardzo.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Gdybym miał z dzieckiem podjechać do jakiegoś dentysty to zdecydowanie poleciłbym ten gabinet w Clapham gdzie ostatnio byliśmy z córką. Na stronie dentistnearme.dentist jest do nich kontakt, ceny itd. Bardzo dobra opieka nad młodym pacjentem, wiedzą jak sprawić że dziecko sie dodatkowo nie stresowało.

orange777

Posty: 7

 
W Polsce te ceny za dentystów ostatnio poszły bardzo w górę. Niby jest opieka na fundusz..ale dziwnym trafem nie znam żadnej osoby która byłaby u stomatologa na ubezpieczenie...

alus

Posty: 6

 
W sumie znalezienie polskiego lekarza polskiej pielęgniarki czy polskiego budowlańca na Wyspach to czasami jest dużo prostsze niż znalezienie rodowitego Anglika w tych specjalizacjach. Bardzo multikulturowy jest to kraj.

klimner56

Posty: 17

 
Ceny za dentystę w UK może najniższe nie są ale przynajmniej tutaj człowiek ma pewność że dostanie znieczulenie, a w Polsce to róznie bywa. Sam mam znajomego stomatologa w PL który mówi że jak go jakiś pacjent wkurzy to mu znieczulenia daje mniej...

Jimer66

Posty: 7