Czy sprzęt medyczny zawsze jest drogi?

Czy sprzęt medyczny zawsze jest drogi?

Witam. Wiem, że na obecnym rynku branży medycznej trudno jest o tani sprzęt medyczny. Ja pilnie potrzebuję monitor oddechu dla swojego dziecka. Jeżeli znacie jakieś adresy producentów, proszę o ich podanie.

mniszekk6

Posty: 7

 
Też potrzebowałam ciśnieniomierza manualnego.

Tam, gdzie zakupiłam gigantycznie przepłaciłam. Lecz raduję się, bo według mnie jest on zdecydowanie doskonalszy od elektronicznej formy. Trzeba jednakże umieć się nim obsługiwać, wystarczy trochę wprawy.

pawel253

Posty: 14

 
Sprzęt taki jak stół do masażu obejrzyj sobie na http://www.ronomed.pl. Firma prosperuje od lat na rynku. Nie proponuje klientom dziadostwa. Polecam bo jestem ich stałym Klementem. Posiadam prywatny gabinet rehabilitacyjny.

aliDOS

Posty: 17

 
Na rynku jest masa firm ze sprzętem medycznym. Dystrybutorzy niekiedy proponują duże wyprzedaże.

Ja wolę w swoich prywatnych małych potrzebach poszukać właśnie tam, niż iść do supermarketu i kupić chińszczyznę, która nie ma żadnej jakości. To pieniądze wyrzucone w błoto. Pozdrawiam.

ciopix

Posty: 19

 
Nie ufajcie przelotnym sprzedawcom badziewia, jeśli chodzi o sprzęt medyczny. Zwykły ciśnieniomierz może być chińskiej produkcji i do d...

Przy takim zakupie liczą się opinie klientów. Więc je czytajcie.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Nie będę się tu rozpisywać.

Ale dziwi mnie fakt, że biedne matki chorych dzieci szukają prywatnie sprzętu medycznego. Polityka naszego państwa jest poniżej krytyki, zwłaszcza jeśli chodzi o tych najbardziej potrzebujących, którzy muszą sami szukać i płacić, żyjąc w państwie, w którym rządzą podatki.

Oct714

Posty: 10

 
Aby nie stracić kasy, a zyskać po czasie, otwierając coś swojego z branży medycznej polecam kupowanie sprzętu rehabilitacyjnego od doświadczonych dystrybutorów, oni zapewniają nawet pogwarancyjną pomoc.

Spirek

Posty: 18