jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Hello! Mam pytanko odnośnie opieki stomatologicznej w Londynie. Gdzie chodzicie do dentysty? Chodzi mi zarowno o kogoś dla dorosłych i dla dzieci. Jakieś wasze propozycje? Najbardziej pasowałby mi południowy Londyn.

Gabat

Posty: 2

 
Mnie to ciekawi jak w ogóle wygląda system opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytani. To jest tak samo jak w Polsce że najpierw płacisz składki na ubezpieczenie, a potem koniec końców I tak leczysz się prywatnie, więc płacisz defacto dwa razy? :)

seb121

Posty: 4

 
Trudno utrafić na dobrego lekarza. Trzeba mieć trochę szczęścia. Chociaż z drugiej strony w UK akurat dobrych specjalistów mają dość dużo, bardziej się tutaj dba o pacjenta żeby był zadowolony moim zdaniem.

nalogowiec

Posty: 33

 
Nie za bardzo kojarzę lekarzy w Londynie, bo też jeszcze nigdy nie musiałem się leczyć odkąd mieszkam na Wyspach. Raz byłem u dentysty ale to akurat było w Liverpoolu – pomieszkiwałem w mieście Beatlesów przez parę miesięcy.

syrena88

Posty: 11

 
Ceny w UK jakie są takie są, ale przynajmniej człowiek dostaje naprawdę profesjonalną I komfortową pomoc medyczną. W Polsce płacisz dużo a z jakością obsługi bywa...różnie .

miskowiec45

Posty: 4

 
Stomatologa polecę w Clapham w klinice ze strony sw11clinic-clapham.co. Dobre podejście, mają nowoczesne metody nie trzeba się stresować i wiercić na fotelu, pierwszy raz od dawien dawna mnie wizyta u dentysty praktycznie ani nie bolała ani nie męczyła

audi80

Posty: 7

 
Zwłaszcza dla dziecka wizyta u dentysty bywa traumatyczna. Sam pamiętam jak miałem kilka lat, chyba z 7 i poszedłem do dentysty z mamą to uciekłem z fotela...bo tak mnie bolało :P

Invar4

Posty: 17

 
Akurat mam znajomego polaka który chce w Londynie założyć swój gabinet stomatologiczny ale wciąż jest na etapie załątwiania. W każdym razie jak już ruszy to na pewno się do niego na przegląd umówię....ma mieć zniżkę po znajomości ;-))

miko_poz

Posty: 12

 
W UK jest bardzo fajnie rozwiązany system opieki zdrowotnej podobnie zresztą jak system podatkowy jest bardziej przyjazny człowiekowi. Oby Polska poszła w tym kierunku.

labuh 

Posty: 3