Czy znacie dobrego lekarza w Lublinie ?

Czy znacie dobrego lekarza w Lublinie ?

Hejka.

Macie pomysły, kto zajmuje się wykonywaniem zabiegów w domu w naszym mieście? Potrzebuję osoby, która profesjonalnie zajmie się moją mamą.

rumunekt

Posty: 13

 
Czytałem niedawno o tym, że w Lublinie możliwe jest wykonywanie zabiegów w domu, co odbieram niezmiernie pozytywnie. Jeżeli kogoś stać na to, aby sięgnąć z takiej usługi lub jest po prostu do tego zmuszony to nie mam nic przeciwko.

Niektórym jednak zawsze coś nie odpowiada.

Dagmara87

Posty: 18

 
W mojej opinii rehabilitacja domowa w Lublinie to doskonały pomysł dla tych ludzi, jakie nie są w stanie o własnych siłach ruszyć się z domu. Czasem jest to spowodowane faktem, że pacjenci są dopiero po operacji, natomiast nierzadko to przyczyna zaniedbań swojej kondycji poprzez lata. Wówczas rehabilitacja musi być rzeczywiście intensywna.

Rebeczk_56

Posty: 27

 
Dla mnie wizyta lekarska w Lublinie kosztuje za dużo, ponieważ pojedyncza wizyta lekarza w domu i wydatek 200 złotych to jednak trochę zbyt spory koszt. Obecnie szukam kogoś tańszego, bo mój budżet nie wytrzyma takich kwot przy wizycie 1-2 razy w miesiącu.

mJaUrVcEin

Posty: 25

 
Muszę się pochwalić, że za mną jest już pierwsza wizyta lekarska w Lublinie, gdy doktor przyjechał do mojego mieszkania. Na szczęście nie kosztowało to tak wiele, jak się tego pierwotnie obawiałam.

Pomógł naszemu dziecku dobierając odpowiednie leki, które nabyliśmy w aptece, jaka miała nocny dyżur.

labuh

Posty: 6

 
To nieprawda, że wizyta lekarska w Lublinie kosztuje horrendalnie mnóstwo. Przekonałem się o tym, gdy skorzystałem z oferty http://piotrchec.pl/2/8/transport-drogowy-europa-wizyta-lekarska.html, a więc lekarza, który odwiedził mnie w domu. Pomógł mi on poradzić sobie z chorobą bez konieczności oczekiwania w wielkiej kolejce u lekarza rodzinnego. Polecam!

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Przedmiotem także mojego zainteresowania było wykonywanie zabiegów w domu w Lublinie.

Nie miałem serca, aby cały czas ciągać chorego ojca po szpitalach. Szybko doszedłem do porozumienia z jednym lekarzem, który przyjeżdżał do nas całego dnia.

Wcale nie zbijał na tym kokosów, co istotne :)

qKy44

Posty: 27

 
Nie mam wątpliwości, iż wizyty domowe w Lublinie weselą się popularnością.

Niezwykle w wielu przypadkach mam nawet kłopot z dodzwonieniem się do lekarza, który jest ulubionym specjalistą, a jednocześnie uwielbia go mój syn, który w wielu przypadkach choruje. Nie wyobrażam sobie, aby zaprowadzić syna do zatłoczonej przychodni.

Niestety ma to swoją cenę.

21gregorek

Posty: 11