Leczenie w narkozie, dentysta Londyn

Leczenie w narkozie, dentysta Londyn

Cześć, gdzie Polacy chodzą najczęściej do dentysty w Londynie?

Jak w ogóle wyglądają warunki cenowe. Trochę się boję iść do Anglików, bo nie znam specjalistycznego słownictwa w zakresie stomatologicznym.

Limwner45

Posty: 20

 
Ja z dzieckiem chodzę do Ani Zielińskiej (http://www.polski-lekarz.co.uk/polski-dentysta-w-londynie-stomatologia-dentysci/dentysta-ania-zielinska/). Podaję link, żebyś mógł poczytać.

Bardzo fachowa obsługa, poziomem przewyższają moim zdaniem publiczną służbę zdrowia w Anglii.

Swiatlosc

Posty: 40

 
Koniecznie rezerwuj miejsce na konsultacje i zabieg, najlepiej online, bo są straszne kolejki nie tylko już ze strony Polaków.

krzycho.p9

Posty: 38

 
Mi wychodzi w Londynie za każdym razem leczenie taniej niż w Polsce. Od razu widać, że tu są niższe koszty prowadzenia biznesu.

Hall

Posty: 15

 
NHS nie ma szans z polskimi lekarzami ;) To jest zupełnie inna jakość. Ja tam wolę zapłacić Polakom, jakaś lokalna solidarność przynajmniej występuje.

Niciuśś98

Posty: 32

 
Ja sobie nie wyobrażam rozmawiać o intymnych kwestiach i problemach zdrowotnych, które mnie, np. peszą z obcokrajowcem. Po prostu nie dam rady.

3czex

Posty: 16

 
Świetny klimat jest w tym gabinecie http://www.polski-lekarz.co.uk.

Dużo znajomości z Polakami można nawiązać. Jak byłem nowy w Londynie to kroczek po kroczku leczyłem zęby i jednocześnie rozmawiałem z ludźmi, super klimat, wyposażenie bezbłędne, nikt nie patrzy na zegarek, ceny czasami niższe niż w Polsce.

Fanatyk

Posty: 24

 
Polskie placówki medyczne wszystkie, z tego co widzę, mają o wiele lepszą ofertę od NHS.

xirgan

Posty: 20

 
Czytałem, że Anglicy zaczynają się leczyć u Polaków, bo widzą zupełną bezkonkurencyjność. Jest kilka wiodących firm, np. Polski Lekarz, My Medyk, itp. Zajrzyj i zobacz, rodacy się wspierają bardziej za granicą niż w kraju :P Taka prawda.

Sylfa

Posty: 22

 
Jak idziesz do lekarza brytyjskiego to dostaniesz paracetamol.

Spotkałem się z takimi historiami, więc niezależnie od kosztów idź do Polaka, bo ci zrobi wszystko, jak trzeba. Nie ma poza tym złych klinik dentystycznych w Londynie, bo opinie szybko się tu rozchodzą pocztą pantoflową.

Pilek23

Posty: 26