Gdzie udaś się na rehabilitacje po udarach

Gdzie udaś się na rehabilitacje po udarach

Po wypadku na stoku nie mogę wrócić do pełni sił. Rozbiłem sobie biodro, miałem wszczepianą endoprotezę...szukam profesjonalnej kliniki, która prowadzi rehabilitację tego typu części ciała.

Tytusek_00

Posty: 30

 
Miałem poważne problemy z kolanami...te wszystkie maści, które reklamują to jest pic na wodę fotomontaż. Dopiero lasery, pole magnetyczne i ćwiczenia dały jakiś efekt.

Nerowiece

Posty: 24

 
Niby źle się mówi na temat polskiej służby zdrowia, ale jeśli chodzi o rehabilitacje to nie jest najgorzej. Przynajmniej ja po zdjęciu gipsu z obojczyka od razu dostałem skierowanie na zabiegi.

Klaraaa

Posty: 34

 
Oj niestety rehabilitacja w tym kraju trochę kuleje. Ciągle jesteśmy sto lat, za krajami zachodu. No, ale można znaleźć dobre kliniki i ośrodki rehabilitacyjne, ale one znowu kosztują.

idzepeto

Posty: 36

 
Prawda jest taka, że jak masz pieniądze to szybko się zapiszesz na prywatną rehabilitację, ale jak jesteś zdany na NFZ to może być ciężko, żeby znaleźć jakieś ciekawe placówki i wolne terminy.

mJaUrVcEin

Posty: 25

 
Rehabilitacja podczas turnusu ma sens, ale trzeba też pamiętać o tym, że taki turnus się skończy i trzeba będzie dalej ćwiczyć w domu. Warto nauczyć się kilku podstawowych ćwiczeń, które wzmocnią mięśnie i je regularnie powtarzać już samodzielnie, w domowych warunkach.

abardyt

Posty: 35

 
Po operacji wszczepienia endoprotezy zapisałem się do naszego miejskiego oddziału rehabilitacyjnego i razem z fizjoterapeutami walczymy :)

Powoli, powoli, ale jestem dobrej myśli.

23_45411

Posty: 26

 
Mój kumpel właśnie się rozgląda za dobrym fizjoterapeutą, bo zerwał ścięgno achillesa. Trudna sprawa...wychodzi na to, że już nigdy nie będzie mógł wrócić do zawodowego sportu:(

kubaraj

Posty: 29

 
Dobrze wspominam pobyt w klinice www.bremed.com.pl. Musiałem zaleczyć nogę, która po złamaniu nie była już tak sprawna jak bym tego oczekiwał. Fizykoterapia, masaże, hydroterapia – tego typu zabiegi sporo mi pomogły. Miła atmosfera, nowoczesny sprzęt, myślę, że warto do nich przedzwonić i się umówić.

Aleksisss

Posty: 20

 
Mam to szczęście, że wyjątkowo rzadko coś mi się dzieje. Największa kontuzja to zwichnięty kciuk...ale odpukać w niemalowane, oby ten los się nie odmienił:)

Mocarzz

Posty: 23