Dobra poradnia psychologiczna Poznan

Dobra poradnia psychologiczna Poznan

Nie potrafię się zaadaptować do nowego środowiska pracy. Odkąd zmieniłem miasto i otoczenie, totalnie nie radzę sobie ze stresem. Wymagania przełożonych i ciśnienie ciągle rosną. Potrzebna mi poradnia psychologiczna, ktoś coś wie?

HamLitek

Posty: 26

 
No tak, psycholog musi być bardzo delikatny, bo inaczej może więcej szkody narobić, niż dobrego. Niestety miałem kiedyś przyjemność z takim jednym terapeutą, który tylko zwiększył mój psychiczny dołek.

Adresik2

Posty: 31

 
Ja osobiście mam bardzo duże zaufanie do pani Olgi, która prowadzi gabinet http://www.psychologdlaciebie.pl. Pomogła mojej siostrze uratować związek, a teraz pomaga mi uporać się z niskim poczuciem własnej wartości.

Polecam tę panią bez dwóch zdań!

W_Wąski

Posty: 33

 
Od dłuższego już czasu chodzę na terapię do gabinetu www.psychologdlaciebie.pl i mogę polecić tę firmę każdemu. Atmosfera bardzo sympatyczna, można się poczuć na terapii bardzo bezpiecznie i swobodnie, a od tego zależy powodzenie leczenia.

syczybobrr

Posty: 26

 
Kilku dobrych terapeutów by się na pewno w mieście znalazło, ale fakt jest taki, że jednak trochę się trzeba naszukać nim się trafi na kogoś naprawdę rzetelnego. Wiem, bo mój syn musiał skorzystać z terapii.

Klaudi

Posty: 23

 
Dobra terapia naprawdę jest w stanie dużo pomóc. Wiem, bo z moim dzieckiem chodziłam do jednego psychologa jeszcze kilka lat temu i efekty były praktycznie zauważalne po każdym spotkaniu.

Kruk

Posty: 26

 
Sam bym się chętnie przeszedł do jakiegoś psychologa...Nie radzę sobie z dziećmi, odkąd rozwiedliśmy się z żoną. W ogóle nie chcą mieć ze mną kontaktu ;(

Limoneczek

Posty: 21