Czuję pociąg do tej samej płci

Czuję pociąg do tej samej płci

Jestem na drugim roku studiów i powiem, że totalnie nie mam chęci do jakiejkolwiek nauki. Jak tak dalej pójdzie, to na tym semestrze skończę swoją przygodę z tą uczelnią. Jak się zmotywować? Są jakieś techniki psychologiczne?

johncena67

Posty: 15

 
Moim zdaniem fajnie, że się pojawiła możliwość konsultacji z tzw. e psychologiem. To jest dla wielu osób jedyny sposób, żeby uzyskać pomoc. Bo jak od osoby z depresją wymagać, żeby się umówiła na wizytę na mieście w gabinecie, skoro tacy ludzie mają problem, żeby w ogóle wyjść z łóżka? Nie ma takiej opcji. Zostaje tylko internetowa porada.

Reg00

Posty: 14

 
Psycholog mógłby pomóc, ale do jakiego się zgłosić to ja już nie pomogę. Jeszcze nigdy w sumie nie miałem kontaktu z takim terapeutą. Trzeba by poszukać kogoś z doświadczeniem w takich sprawach...

magic17

Posty: 19

 
Witaj. Kiedyś ludzie się wstydzili chodzić do psychologów, ale teraz już nie ma czegoś takiego. Już tak się nie patrzy, że – był u psychologa, czyli wariat. To jest mit, teraz ludzie są bardziej świadomi.

Japoniecek

Posty: 20

 
U mnie w małżeństwie od pewnego czasu źle się dzieje, ale jeszcze nie robię – alarmu ;) Próbujemy rozmawiać i trochę te rozmowy pomagają, ale tylko na jakiś czas niestety ;/

Lupusx

Posty: 13

 
Nie wiem co w tej sprawie poradzić. Życie bywa ciężkie, ale jakoś trzeba dawać radę, bo czy jest inne wyjście? Nie ma ;-) Powodzenia i optymizmu!

johncena67

Posty: 17

 
Czasami psycholog może faktycznie pomóc. Ja się za bardzo wstydziłam, żeby pójść ze swoją nieśmiałością do gabinetu, więc skorzystałam z usług e-psychologa ze strony www.spokojducha.pl. Dla mnie to lepsze wyjście, bardziej komfortowe. Powiem, że już pierwsze efekty kontaktu z psychologiem obserwuję, paru rzeczy się o sobie dowiedziałam, i już wiem dlaczego taka jestem, a to podstawa do jakichkolwiek zmian!

HalskiPol

Posty: 24

 
Niektórzy łatwo znoszą rozstania, ale ja to po każdej takiej sytuacji cierpiałam bardzo mocno i długo. Dlatego teraz w związku to się panicznie wręcz boję, że znowu zostanę odrzucona...w końcu mam takich doświadczeń sporo...Myślę, że i mi by się psycholog przydał.

camwe22

Posty: 21