studio masażu Kraków

studio masażu Kraków

Cześć, mam straszną spinę ostatnio w ciele. Kręgosłup mnie boli, barki, głowa praktycznie codziennie. Stresuję się zatrudnieniem i zastanawiam się poważnie nad wykupieniem dłuższego pakietu masażu. Nigdy nie byłem i stąd pytanie, gdzie warto pójść dla mężczyzny w Krakowie?

englandrm

Posty: 1

 
Niektóre rodzaje masażu wydają się stricte erotyczne, ale takie nie są, więc musisz bardzo uważać na to, co robisz w takim gabinecie. Lepiej wyjść z pozycji maksymalnego szacunku do masażystki. To ciężka praca, wymaga zaangażowania i włożenia realnej siły fizycznej w celu odprężenia pacjenta.

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Nie wierz w masaże erotyczne stricte tylko idź do profesjonalnego studia, które dba o całe ciało pacjenta. To jest zupełnie inna jakość opieki.

Kowalski

Posty: 5

 
Jak brakuje Ci kobiecego, nieoceniającego dotyku to masaż tantryczny według mnie się sprawdzi. Wielu mężczyznom nieśmiałym coś takiego się poleca.

Worms

Posty: 14

 
Masaż mi pomógł uregulować poziom chronicznego stresu, a byłam w ciężkim stanie po zamknięciu gospodarki. Mój mąż pracował w branży objętej najmocniejszymi restrykcjami. Jakoś już się temat wyprostował, ale bez masażu to nie wiem, co był zrobiła. Potrzebowałam tego.

Lupusx

Posty: 3

 
Potwierdzam, że fajnie masują, super atmosfera, chociaż podobno często studio mylone z masażem erotycznym, a to zupełnie inna bajka. Przyjmują nawet osoby LGBT, bez żadnych uprzedzeń właściwie.

firunter

Posty: 10

 
Po drobnym urazie kręgosłupa, w okolicach szyi tam chodziłam i mi pomogli lepiej od fizjoterapii tak naprawdę.

Gumis

Posty: 6

 
Wszystkie, nawet wrażliwe powiedziałbym części ciała masują w studio Dewi z Krakowa. Polecam lekturę
https://studiodewi.pl/masaze/tantra-classik-men-woman/. Masują kobiety i mężczyzn. Materac wygodny. Każda partia ciała się relaksuje, co jest niezwykle ważne. Mi godzina wystarczyła, ale można się umówić na jeszcze dłuższe sesje, jak ktoś jest zainteresowany. Ciało normalnie masz namaszczone, np. olejkiem kokosowym. Tam jest zasada nic na siłę i to mi się bardzo spodobało.

Zdzichu 

Posty: 6

 
Pamiętaj, że po masażu to Cię mocno zmuli, więc przyda się dzień na spanie. Przyznam po takiej sesji to śpię, jak małe dziecko po 16 godzin :) Przyjemna sprawa.

Black_Riot

Posty: 3

 
Wiem, że u nich możesz się nawet na masaż twarzy umówić. Bardzo fajna, specyficzna sprawa, a niewielu masażystów potrafi. Siedzę całymi dniami w dość niewygodnej pozycji, a tylko masaż leczniczy i tantryczny utrzymuje mnie w formie.

Malina1321

Posty: 7