Gdzie wykonują skuteczną terapię naturalną ?

Gdzie wykonują skuteczną terapię naturalną ?

Od jakiegoś czasu cały czas mam kłopoty ze stawami. Od lekarzy dowiaduje się, że powinienem jeść więcej galaretki, bowiem ma żelatynę zaś to pozwala uzupełnić miazgę w kolanach, ale one cały czas skrzypią. Może jest jakiś naturalny sposób na takie schorzenie? Nawet jak siedzę to potrafi boleć.

Pacothelllucia

Posty: 29

 
Cześć.

Sprzedam Ci moje rozwiązanie. Ja gdy czułam sie źle, czułam że spada mi odporność i staje się taka „zastała“ jakby to zawsze stawiałam na jogę. Jest to bardzo ciekawy zestaw ćwiczeń, jakie pozwalają nie tylko trochę się poruszać, niemniej jednak odblokowują twoją energię, rociągania ścięgna przy mieśniach, pozwalają osiągnąć harmonię i dają rzeczywiście wiele satysfakcji, jeżeli uda Ci się robić coś rzeczywiście ciężkiego. Ja jestem bardzo zadowolona, na początku był youtube natomiast dzisiaj chodzę do studia www.jogamed.pl mają swoją siedzibę na Ursynowie.

ltomzik

Posty: 38

 
Według mnie nie powinieneś przestawać się ruszać, bo to jest tak jak z samochodem. Jak się mówi, gdy samochód jest „niejeżdżony“ to wtedy wszystko powoli mu siada. Tak samo jest z człowiekiem, to też zorganizowany mechanizm, który jest przystosowany do ruchu zaś nie ciągłego siedzenia czy leżenia. Później człowiek nie dość, iż traci mieśnie to rośnie ilość tkanki tłuszczowej i tworzą się zatory.. rzeczywiście pożądane byłoby jest się ruszać, więc rób to jak raz za razem tylko możesz!

Pozdrawiam.

ostry8021

Posty: 22

 
Witam niesłychanie serdecznie.

Ja od pewnego czasu korzystam z zajęć jogi i od tego czasu nie dość, że lepiej się czuje to jeszcze nie mam takich kłopotów ze stawami jak kiedyś miałam, zaś było ze mną naprawdę źle.. już miałam chodzić do lekarza w tej sprawie, zaś wówczas koleżanka zabrała mnie do studia JogaMed w Warszawskim Ursynowie... i tak zostałam tam :-) doskonała atmosféra, trenerzy są ostojami spokoju i zawsze umieją doradzić.

Mają też zajęcia typowo dla osob z dolegliwościami więc szczerze polecam.

berry182

Posty: 32

 
Cześć, witaj również w ten piękny dzień! Na zdrowie, stawy i porządne samopoczucie ciała dobrym rozwiązaniem jest sport, każdego typu, choć niektóry rodzaj sportu może nie sprzyjać niektórym rodzajom ćwiczeń. W tym celu najlepiej skontaktować się z jakimś trenerem, w zależności od tego jak sport dla siebie chcesz wybrać. Pamiętaj też o jakiejś diecie, albowiem to też jest ważna sprawa. Ogólnie ja się na tyle nie znam, aby móc ci doradzić, albowiem ja wiem tyle co mi tam koleżanki powiedziały i co wyczytałam w sieci.

djcube1985

Posty: 33