psychoterapia online, gdzie szukać ?

psychoterapia online, gdzie szukać ?

Mam problemy ze stresem i nie wiem jak sobie poradzić. Macie jakieś skuteczne metody? Sam sobie z tym poradzę czy czeka mnie wizyta u specjalisty?

Cybooor

Posty: 2

 
Kilka tygodni temu korzystałem z pomocy psychologów i czuje się lepiej. Problem był w innym miejscu niż mnie się wydało. Nigdy bym na to nie wpadł, dlatego polecamy kontakt z takimi doświadczonymi osobami.

mokwas

Posty: 14

 
Byłem na wizycie w gabinecie psychoterapeutycznym online z tej strony https://rozwiazaniaistnieja.pl. Umawiasz się i łączyć się ze specjalistą. Super.

pzkpv

Posty: 18

 
Nie mam kłopotów ze stresem, bo podchodzą do wszystkiego z dystansem. Szkoda zdrowia marnować żeby denerwować się na innych. W pracy stresu też nie mam, natomiast wiem, iż wielu znajomych sobie z tym nie radzi. Poniektórzy są na niesłychanie silnych lekach uspokajających.

alliknet5

Posty: 8

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

derums3

Posty: 3

 
Mnie to chyba już nawet psychoterapeuci online nie są w stanie pomóc. Depresja mam na całego i żadna metoda nie jest skuteczna. Niestety obawiam się, że źle się to dla nie skończy. Tak ma widoczne być.

pieknalala

Posty: 6

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, lecz dużo osobom by się to przydało. Przede wszystkim tym, jakich mijam jadąc samochodem do pracy.

Trener

Posty: 8

 
Dla mnie najlepsza jest platforma terapeutyczna, albowiem sam sobie wybieracz, z kim chce rozmawiać. Nie musze jechać na miejsce, albowiem pomoc ma zdalnie. Dla mnie super i zero stresu, wobec tego Wam również takie rozwiązanie polecam.

TomekK

Posty: 9