Polecicie mi jakiegoś psychoterapeutę z Warszawy ?

Polecicie mi jakiegoś psychoterapeutę z Warszawy ?

Zależy mi na terapii małżeńskiej, szukam psychoterapeutki z Warszawy w dzielnicy Ursus, która zajmuje się tego typu pracą z parami. Jak możecie podzielić się informacjami na temat gabinetu, dziękuję.

wawrzyn56

Posty: 12

 
O pomoc psychologa skype nie jest trudno, jeśli chodzi o ten właśnie gabinet. Wystarczy umówić się na pierwsze spotkanie i później mieć z panią psycholog taki kontakt. Bardzo polecam tę formę, gdyż nie każdemu jest łatwo wyjść z domu, jak ma się małe dziecko.

esdoen1

Posty: 25

 
Mam nadzieję, że każdy kto szuka pomocy psychologa w Komorowie, trafi do tego właśnie gabinetu. Nic tak nie może dać w kość, jak problemy z samym sobą i terapeuta, przepraszam za wyrażenie do bani. Panią Wiolettę poznałem kilka lat temu i bardzo mi pomogła, dlatego mogę ją polecić również Wam.

@MarcusKing

Posty: 40

 
Też znalazłem się w sytuacji, która zmusiła mnie do kontaktu z psychoterapeutą w Warszawie Skorosze. Polecam takie spotkania, bo rzeczywiście dają człowiekowi zatrzymać się na chwilę i poukładać to, co się zepsuło. Polecam.

Penio

Posty: 30

 
Dzięki takiemu wsparciu, które daje psychoterapia Michałowice, można mówić o skutecznej pomocy. Sam nie niesłychanie wierzyłem, że obca osoba może mieć tak idealne podejście i wyłapać błędy poprzez jakie czułem się tak jak dotychczas. Teraz jest mi już sporo lżej, dlatego polecam wszystkim w dołku udać się do specjalisty.

gregcie@

Posty: 16

 
Też odnalazłem się w sytuacji, jaka zmusiła mnie do kontaktu z psychoterapeutą w Warszawie Skorosze. Polecam takie spotkania, bowiem rzeczywiście dają człowiekowi zatrzymać się na chwilę i poukładać to, co się zepsuło. Polecam.

Babike

Posty: 12

 
Ta Pani psycholog uratowała mi nam związek. Zajmuje się terapią par w Warszawie Ursus http://psychologpomaga.waw.pl.

Dzięki niej nauczyliśmy się żyć ze sobą od nowa.

byku65

Posty: 11

 
Jesteśmy po skończonej terapii małżeńskiej w Warszawie. Oprócz tego, że wcale nie było prosto i szybko, powiem, że miło wspominam ten czas. Wiele nauczyliśmy się z mężem dzięki niej, przede wszystkim zobaczyć się z całkiem innej niż dotychczas perspektywy.

Motospec

Posty: 15