wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, gdzie szukać ?

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, gdzie szukać ?

Jest jakaś firma, która ma do wyboru dużo łóżek rehabilitacyjnych? Potrzebuje na przyszły tydzień takie łóżko, ale nie za bardzo wiemy, kto byłby mi w stanie pomóc.

Dyduchrr

Posty: 1

 
Nie doradzę w tym temacie, bo nie słyszałem żeby jakaś firma się tym zajmowała. Szpital to raczej odpada, bo u nich łóżek rehabilitacyjnych mało, a ich stan niestety nie jest za dobry.

Alexiii

Posty: 2

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla ludzi do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeśli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, jaka wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno pożądane byłoby się wtedy do nich zgłosić. Mają dostęp do różnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

21gregorek

Posty: 20

 
Najlepiej się zorientować czy szpital nie da takiego łóżka. Jeżeli nie to nie pozostaje nic innego jak udać się do wypożyczalni. Tam zawsze i na wszystko są przygotowani.

Antekkk

Posty: 2

 
Mieliśmy z wypożyczalni łóżko rehabilitacyjne i nie było drogie. Firma obsługuje kompleksowo swoich klientów. To oznacza, że zamawiamy się łóżko, a oni to pakują do samochodu. Przywożą na miejsce i wnoszą tam gdzie tylko chcemy. Później to podłączają i uczą każdego jak z takiego łóżka, na co dzień korzystać.

namok

Posty: 3

 
Mieliśmy z wypożyczalni łóżko rehabilitacyjne i nie było kosztowne. Firma obsługuje kompleksowo swoich klientów. To oznacza, iż zamawiamy się łóżko, a oni to pakują do samochodu. Przywożą na miejsce i wnoszą tam gdzie tylko chcemy. Potem to podłączają i uczą każdego jak z takiego łóżka, na co dzień korzystać.

bertys

Posty: 4

 
Wygodne i komfortowe łóżka szpitalne ma firma https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. oni są w stanie nam wynająć łóżko w bardzo dobrej cenie.

lkojo

Posty: 19

 
Korzystałem z oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Cena nie pamiętam, która była, albowiem my to braliśmy na kilka miesięcy. Wiem, że na każdy dzień były to jakieś grosze. Kupno łóżka to byłby dla nas zbyt duży wydatek.

Gumis

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i jestem bardzo zadowolony. Cena nie pamiętam, jaka była, bo my to braliśmy na kilka miesięcy. Wiem, że na każdy dzień były to jakieś grosze. Kupno łóżka to byłby dla nas zbyt duży wydatek.

olikt56

Posty: 10