Ile może kosztować skuteczne leczenie alkoholizmu?!

Ile może kosztować skuteczne leczenie alkoholizmu?!

Witam serdecznie.

W mojej rodzinie niestety zmorą jest alkoholizm. Chciałam jakoś pomóc najbliższym, natomiast powiedzcie mi co tak faktycznie mogę wykonać?

Czertuś_00

Posty: 15

 
Witam. Długo wahałem się czy w naszej rodzinie mamy do czynienia ze współuzależnieniem, bowiem ojciec wręcz do śmierci pił i staczał się na naszych oczach. Postanowiliśmy pójść na terapię, która w dużym stopniu nam pomogła poradzić sobie z tym problemem, który w nas tkwił.

phonik

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Udało mi się wyjść z alkoholizmu, ale przy okazji dowiedziałem się czym jest współuzależnienie. Zapytałem najbliższych czy nie mają problemów z kwestiami, które obejmuje ta kwestia i okazało się, że może być coś na rzeczy. Jest mi przykro, że byłem powodem czyichś kłopotów w przeszłości i mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy.

lary0071

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Z dużymi kosztami wiąże się prywatne leczenie alkoholizmu, które wymaga naprawdę sporego zaangażowania ze strony ośrodka, który podejmie się przeprowadzenia terapii.

Nie ulega wątpliwości, iż nie należy oszczędzać na takim leczeniu, bo może być one kluczem do szczęścia.

Qwerec

Posty: 29

 
Witam serdecznie.

Jeżeli chodzi o alkoholizm to moim zdaniem niesłychanie uciążliwa choroba, z której udało mi się osobiście wyjść. Mam dzisiaj normalne, ustabilizowane życie, ale kosztowało mnie to niesłychanie wiele wysiłku. Nie obyło się bez pomocy fachowców, a mianowicie http://www.psychoterapia24.pl.

idzepeto

Posty: 36

 
Dzień dobry.

Z dużymi kosztami wiąże się prywatne leczenie alkoholizmu, które potrzebuje faktycznie sporego zaangażowania ze strony ośrodka, który podejmie się przeprowadzenia terapii.

Nie ulega wątpliwości, iż nie należy oszczędzać na takim leczeniu, albowiem może być one kluczem do szczęścia.

Nako

Posty: 18

 
Hej.
Długo interesowało mnie skuteczne leczenie alkoholizmu, z którym zmagał się mój ojciec. Podjąłem nawet kilka prób, aby wybić mu z głowy ten nałóg, ale bezskutecznie.

Wydaje mi się, że dopiero profesjonalne leczenie jest w stanie dać szansę na wyjście z nałogu. Przyznam szczerze, że jestem trochę zdezorientowany i brakuje mi znajomości tego tematu.

BoGGo

Posty: 28

 
Cześć.

Moim problemem od wielu lat jest alkoholizm, a obecnie jest pierwszy moment, w którym potrafię o tym otwarcie mówić. Muszę przyznać, że pomaga mi terapia, dzięki której nie piję już kilka miesięcy.

Co będzie dalej? Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu i będę kontynuował leczenie.

Monooooe

Posty: 26

 
Cześć. Czytałem niedawno o tym, jak może wyglądać leczenie alkoholizmu i przyznam szczerze, że jestem przerażony tym, co może czekać mojego ojca. Musi on przejść bardzo długą drogę, aby znowu był zdrowy i mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie, czego mu życzę.

Rouudee

Posty: 27