logopeda dla młodzieży Oborniki

logopeda dla młodzieży Oborniki

Witam! Potrzebny mi dobry, ale w miarę tani logopeda dla dziecka. Mój syn później niż rówieśnicy rozwinął mowę i trochę mnie to niepokoi.

Miluśkooo2

Posty: 19

 
Studiowałam logopedię, ale się tym nie zajmuję. W każdym razie mam kilka koleżanek, które otworzyły swoje gabinety, spróbuję się czegoś dowiedzieć i podrzucę namiary. Pozdr!

pzkpv

Posty: 16

 
Nie wiem kogo tutaj polecić. Mogę pogadać z sąsiadką, ona wie wszystko. To jest kobieta, która po prostu wszędzie nos wciśnie i wszystkiego się dowie :)) Dobrze mieć taką sąsiadkę :D

VIP-MIKSOR

Posty: 29

 
Wiem, że moja siostrzenica miała swego czasu kłopoty z wymową i gdzieś ją siostra posłała, na jakąś terapię. Ustalę co to był za gabinet i dam znać. Pozdrawiam!!

KSalen

Posty: 31

 
Trochę mnie moja córka niepokoi bo ma już kilka lat i ciągle praktycznie nic nie mówi. Dzieci koleżanek to w tym wieku były już rozgadane, aż za bardzo. Nie wiem, czy jeszcze poczekać, czy lepiej już się umówić gdzieś na konsultacje.

olidaks

Posty: 11

 
Ja to się długo jąkałem, ale samo mi praktycznie przeszło w pewnym momencie. Dziwne, ale tak było. Nie wiem, może jakoś mi się coś odkręciło w głowie, czy coś ;P

Miluśkooo2

Posty: 17

 
Jest w czym wybierać. Jest sporo dobrych gabinetów logopedycznych, ale też trzeba mieć trochę szczęścia. Ja akurat chodzę do gabinetu na ul. Misia Uszatka w Pzn, tam jest w miarę tanio, ale profesjonalnie.

phonik

Posty: 22

 
Wiem, że był taki moment jak byłem dzieckiem że się zacząłem zacinać, ale rodzice mnie gdzieś wzięli na terapię i udało się to opanować. Wczesna reakcja w przypadku takich zaburzeń to podstawa.

Kruk

Posty: 26

 
Akurat z logopedami to nie mam doświadczenia. Ale za to ortodontów to odwiedziłem chyba pięciu;P także tutaj bym wiedział kogo polecić, a kogo zdecydowanie odradzić...

Lamusek

Posty: 24

 
Wiem, że była dobra pani logopeda na Wojska Polskiego, ale nie wiem czy ten gabinet ciągle istnieje. Tam chodziłam kilka lat temu ze swoim dzieckiem. Były problemy przy wymowie Ry i się udało fajnie pani doktor popracować na terapii i zrobić spory postęp.

BoGGo

Posty: 18