fizjoterapia w Szczecinie, znacie kogoś ?

fizjoterapia w Szczecinie, znacie kogoś ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o jakąś sprawdzoną placówkę z fizjoterapią w Szczecinie. Nie mogę dłużej czekać na termin na NFZ.

eriost56

Posty: 2

 
Dokładnie taka jest sytuacja chyba w całym kraju. Jeżeli wziąć pod uwagę fizjoterapię w Szczecinie, to raczej nie jest w przeciwnym wypadku w innych miastach. Tak czy w przeciwnym wypadku , weselę się, że mam możliwość skorzystania z prywatnych zabiegów.

Lupusx

Posty: 13

 
Ja też już od dawna w przypadku nagłych bóli i niemożności poradzenia sobie nawet lekami, od razu uderzam do swojego fizjoterapeuty w Szczecinie. Nie miałem okazji spotkać na NFZ tak rzetelnej pomocy, zatem od lat działam właśnie tak, natomiast to na nieszczęście kosztuje. Mam nadzieję na zmiany, natomiast coraz mniejsze.

Diuszek45

Posty: 21

 
Polecam to miejsce https://medical-zen.pl – wyśmienity fizjoterapeuta i najistotniejsze, iż mogę otrzymać się do tej placówki w Szczecinie bez żadnego problemu, czekania i stania w kolejkach.

johncena67

Posty: 17

 
Fizjoterapia w Szczecinie to tylko prywatnie. Na NFZ nie ma szans, aby coś załatwić na już. Osobiście czekałam ponad rok, koleżanka coś ponad półtora roku. Masakra.

alibaba

Posty: 2

 
Dla mnie to skandal. Idąc do lekarza, ten przepisuje tylko leki przeciwbólowe coraz silniejsze za każdą wizytą, bo na zabiegi nie można zapisać się z marszu. Potem mam spokój niecałe pół roku i od nowa. Coraz inne bóle reumatoidalne, dlatego również poszukuję dobrego fizjoterapeuty w Szczecinie.

johncena67

Posty: 13

 
Nie dajmy się :) Myślę, że warto się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeśli chodzi o usługi. Cieszę się, że mamy takie możliwości w Szczecinie.

Nikuś23

Posty: 14

 
Nie dajmy się :) Myślę, iż pożądane byłoby się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeśli chodzi o usługi. Weselę się, iż mamy takie szanse w Szczecinie.

aBBs

Posty: 14

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście znalazłam coś w miarę taniego.

namok

Posty: 4