Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać was o pielęgnację przeciwstarzeniową dla kobiet 40+. Mam już 43 lata i wyglądam coraz gorzej, a ostatnie, czego chcę, to się zestarzeć. Co mam zrobić, co polecacie. Jestem z Katowic.

Basia98

Posty: 2

 
Dziękuję Bogu, że ja nie mam takiego problemu. Niestety ma go ktoś z mojego bliskiego otoczenia i naprawdę szkoda mi tej dziewczyny, bez przepiękna, a przez trądzik wygląda strasznie. To okropna choroba, bo jednak widać ją przez cały czas i nie da się jej zakryć.

MisiekKce

Posty: 3

 
Ja bym się na Twoim miejscu wybrała przede wszystkim do dobrego dermatologa i poprosiła o retinoidy, oczywiście, jeśli jest takie wskazanie, czyli jeśli masz trądzik, który mógłby się kwalifikować do leczenia. Jeśli tak, to od retinoidów ładnie Ci to zejdzie, a jak lekarz się nie zgodzi, no to pozostają tylko zabiegi wybielające, ale u lekarza, a nie u kosmetyczki.

edmund

Posty: 8

 
Nie bój się botoksu. Trzeba tylko zrobić u kogoś, kto jest naprawdę specjalistą. Ja Ci polecam doktor Lenartowicz, bo ta kobieta jest naprawdę specjalistą. Panie, które przychodzą do kliniki od razu mówią w recepcji, że chcą się zapisać do dr Lenartowicz, więc o czymś to chyba świadczy.

dedekky

Posty: 25

 
Powiem Ci tylko tyle, że warto. Ja się na początku też bałam i zastanawiałam chyba z rok, ale w końcu stwierdziłam, że raz kozie śmierć i zrobiłam sobie usta w prezencie urodzinowym. To była dobra decyzja, ale najważniejsze, żeby znaleźć kompetentnego lekarza.

Posty: 5

 
Ty się pytasz, czy się nie byłyśmy? Rany julek, ja to się strasznie bałam, bo naczytałam się w internecie tylu negatywnych opinii, a to wszystko było wyssane z palca. Ja trafiłam akurat pod opiekę dobrego lekarza, który wszystko mi wytłumaczył i mnie uspokoił. Botoks zrobiłam na lwią zmarszczkę, kurze łapki i na czoło. W sumie nawet muszę się już niedługo umówić, bo mięśnie zaczynają mi się ruszać.

Mnert67

Posty: 3

 
Musisz przez cały czas smarować się filtrem 50. Inaczej nie dasz rady, bo za parę lat będziesz wyglądała, jak w cętki. Wiem, co mówię, bo moja mama lubiła się opalać, a teraz ma pełno przebarwień i to nie tylko na twarzy, ale też na rękach, na ramionach i na plecach.

Lupusx

Posty: 3

 
Coraz więcej kobiet wybiera ten kwas hialuronowy. To na pewno jest lepsze, niż wszystkie te operacje plastyczne, które zmieniają rysy. Przynajmniej moim zdaniem kwasem nie można sobie zrobić krzywdy, bo on się po jakimś czasie rozkłada, byleby nie przesadzić.

liomrtyu

Posty: 3

 
Ja wyleczyłam się zmianą diety, ale to było lata temu i w sumie to nawet nie wiem, czy to było za sprawą diety, czy po prostu organizm jakoś ustabilizował sobie hormony.

Gucio

Posty: 8

 
Ja myślę, że trzeba się starzeć z godnością. Dbać o swoją higienę i po prostu zgodzić się z tym, że czas mija, i już nie będziemy wyglądać tak, jak kiedyś.

wisła1905

Posty: 8