Potworne ataki bólu miesiączkowego, co stosować

Potworne ataki bólu miesiączkowego, co stosować

Przez huśtawkę nastrojów przed okresem zaniedbuje ważne obowiązki i szukam czegoś, co mi pomoże lepiej przejść przez ten trudny moment. Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo już jestem załamana.

12erBis

Posty: 23

 
Rozkurczowych ziół spróbuj i skonsultuj się z dietetykiem. Mi nowy jadłospis sporo pomógł w podobnym przypadku.

anop33

Posty: 28

 
Naucz się profesjonalnego masażu brzucha. Chwilę ci zajmie, ale w krytycznej sytuacji niezastąpiony, jeżeli chodzi o bóle miesiączkowe.

Zycio

Posty: 28

 
Jak już coś znajdziesz to nie zapomnij skonsultować rozwiązania z ginekologiem. Specjalista jednak pomaga w krytycznych warunkach. Z bólem lepiej nie żartować.

Limoneczek

Posty: 21

 
Idź do lekarza i oceń się pod względem hormonów. Może w nich tkwi problem. U mnie dopiero po badaniach wyszło, że używam złych tabletek antykoncepcyjnych i stąd niemiłosierny ból.

Różne przypadki chodzą po dziewczynach :)

Pepkoo2

Posty: 19

 
Mi bardzo pomogła w pozbyciu się bólu miesiączkowego joga i przejście podstawowego treningu. Mogę się naprawdę mocno uspokoić.

Preferuję tylko sposoby minimalizacji bólu, które nie wpływają farmakologicznie na organizm.

wisiek

Posty: 33

 
Często jedynym wyjściem są tabletki hormonalne. Mi pomagają, ale też bym wolała coś bardziej naturalnego.

Sebuś34

Posty: 19

 
Ja się niestety uodporniłam na całą farmakologię i teraz ginekolog przypisuje mi naprawdę mocne tabletki. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest poznanie swojego cyklu i dopasowanie pod niego wszystkich spraw.

Wiem, że to trudne, ale warto spróbować.

Pacothelllucia

Posty: 29

 
Podobno bardzo dobrze działa na bóle miesiączkowe urządzenie mn8 (http://www.ladycare-pl.com/content/11-about-mn8#oMn8). Dużo o nim czytałam. Mnóstwo kobiet poleca na necie.

Przypinasz je do bielizny i robisz sobie terapię polem magnetycznym.

Lamusek

Posty: 24

 
Borykałam się z ostrymi bólami, na które nie działała standardowa farmakologia. Dużo na ten temat czytałam i przypadkowo trafiłam na stronę http://www.ladycare-pl.com/content/11-about-mn8#oMn8. Trochę poczytałam i postanowiłam kupić urządzenie.

A co mi tam pomyślałam. Raz się żyje :) Co się okazało po przypięciu mn8 do bielizny po dniu normalnie funkcjonowałam. Ból, jeżeli można tak to ująć zmniejszył się o ponad połowę, czyli do znośnego poziomu.

Qwerec

Posty: 29