Kogo mi polecicie odnośnie powiększenia ust ?

Kogo mi polecicie odnośnie powiększenia ust ?

Nie chciałabym zabrzmieć jakoś tak strasznie dziwnie, lecz czy Wy też macie na nogach takie jakby wgłębienia z kątem ostrym? Taki zwykły cell mam, lecz też takie dziury jakby ktoś wbił szpilkę i by tak zostało… kurcze wiecie może co to jest i jak się tego pozbyć, bowiem szczerze się przestraszyłam jak to zobaczyłam!

Pilek23

Posty: 26

 
http://www.esteticanova.com.pl tutaj masz rozwiązanie twojego pytania. Dlaczego właśnie to miejsce? Bowiem ja już obeznana z tym co proponuje Warszawa, nie chodzę już nigdzie indziej. Po prostu inne miejsca może i są w czymś dobre, niemniej jednak estetica zawsze trzymała niesłychanie wysoki poziom wszystkich swoich zabiegów. Nie mają ich nie wiadomo ile, niemniej jednak widać, iż liczy się dla nich jakość zaś nie ilość. Jak jeszcze natrafisz na panią Ewę, to możesz być pewna, iż jesteś w godziwych rękach i na pewno wyjdziesz z gabinetu zadowolona i odnowiona.

Smutnyjoe

Posty: 34

 
W przeciwnym wypadku nie mogę czy po prostu powiedzieć Tobie, że chyba pokręciło się Tobie w głowie. Wiesz ile lasek blisko 30 ma już zmarszczki? Wiesz ile lasek w tym wieku ma już cellulit po ciąży, albo po tabletkach antykoncepcyjnych? Z co najmniej 80-90% ma jedną z tych „dolegliwości” więc nie wiem dlaczego się tak spinasz! Najgorsze to porównywanie się z nastolatkami.. no trudno, tak jak one już na pewno nie będziesz wyglądać i się z tym pogódź, albo zbieraj baaardzo mnóstwo kasy.

Powodzenia!!

Grzybeczek

Posty: 29

 
W Warszawie jest przecież Estetica, nie kojarzysz http://www.esteticanova.com.pl ? Przecież to jeden z najlepszych salonów/klinik w Warszawie. Ogólnie jak chce, aby było coś dobrze zrobione to idę tam. Jakaś dermabrazja to na ogół wychodzi każdemu, niemniej jednak jak się zdecydowałam na modelowanie ust no to tylko do Estetica i najlepiej do Pani Ewy. Pani Ewa Rybicka już kilka razy pomogła mi odzyskać twarz i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Jedna z „klinik” w Wawie zrobiła mi tak termolifting, że byłam poparzona!! Pani Ewa wówczas mnie uratowała i psychicznie i fizycznie :)

KSalen

Posty: 31

 
Ja póki co walczę z trądzikiem, który raz wygląda jak typowy trądzik i mam krostki na całej buzi, zaś raz mam tylko gigantyczne pryszczole na plecach i na brodzie… w takim stanie to ja nawet nie myślę o moich zmarszczkach, skoro i tak pryszcze się rzucają w oczy na tyle, że przysłaniają wszystkie różne aspekty :P No po prostu maskara… więc się Kochana weselże, że nie masz takiego problemu jak ja. Generalnie pewno ktoś jeszcze wpadnie i da znać co wie w tym temacie ;)

wisiek

Posty: 33

 
Jeszcze kilka dni temu czytałam o jakimś takim Warszawskim salonie, lecz zabij mnie, nie pamiętam jego nazwy… Generalnie i tak bym Ci dużo nie doradziła, bowiem to była jedynie ich stronka i jakieś tam info prasowe, zaś nie wypowiedzi kobiet, które korzystały. Najlepiej, byś poszukała w sieci informacji, które Ciebie interesują o miejscu, które wpadło Tobie w oko.

Może jakaś koleżanka Tobie coś poradziła, albo jest w stanie poradzić albo odradzić jakiś salon… no bowiem to też jakaś wskazówka ;)

secret santa

Posty: 33

 
W Warszawie mówisz… no to Ci nie pomogę. Do Gdyni raczej nie będziesz zabieg jechać. Generalnie to co ci mogę doradzić to szukanie na forach, lecz też na tych archiwowanych, starszych wątkach. Z pewnością nie jesteś ani pierwszą ani ostatnią osobą, jaka jest zainteresowana tym tematem. Generalnie tutaj dziewczyny na forum są dobrze zorientowane, więc zapewne odszukasz interesujące Cię info, lecz poszukać w innych wątkach nie szkodzi :)

Przynajmniej ja bym poszukała…

Nanotech2

Posty: 19