badanie słuchu lublin, opinie

badanie słuchu lublin, opinie

Zastanawiam się czy drogie są nowoczesne aparaty słuchowe w Lublinie. Chodzi mi o takie model, który dobrze działa, ale jednocześnie nie jest widoczny.

WielkiBO

Posty: 1

 
Wybór aparatów słuchowych w Lublinie w jednej z firm jest ogromny. Najpierw badają, co się dzieje, a następnie dopasowują odpowiedni model, który sprawi, że zaczniemy słyszeć lepiej.

warter88

Posty: 8

 
Mam aparat ze słuchawką i działa bardzo dobrze. Nie widać go tak mocno, ale za to daje efekty, na których mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

syrena88

Posty: 8

 
Gdyby nie audiolog z Lublina to byłbym całkowicie głuchy. Na szczęście w porę zadziałał i dziś wystarczy tylko wewnętrzy aparat słuchowy. Cieszę się, że trafiłem pod opiekę kogoś, kto się na swojej pracy niesłychanie dobrze zna. Jestem niesłychanie, lecz to niesłychanie zadowolony.

syrena88

Posty: 12

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, natomiast jakiegoś starszego typu. Nie za sporo jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już swoje lata to może nie chce sporo rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie kłopoty ze słuchem ma sporo ludzi, natomiast mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na fachowe badania.

aBBs

Posty: 14

 
Dawniej takie aparaty były mnie estetyczne, ale obecnie, jeżeli ma się pieniądze to można dopasować bardzo nowoczesny i dyskretny model. Właśnie taki mam i na co dzień z niego korzystam.

propek1

Posty: 8

 
Zanim założymy, jaki kolego aparat słuchowy to trzeba udać się do audiologa w Lublinie czy innym mieście. Do tego się zaczyna. Nic samodzielnie się nie kombinuje, bo nie wiemy, co nam jest w stanie pomóc. To, wobec tego szukamy pomoc u fachowców z tej dziedziny.

Dzidzia

Posty: 2

 
U mojego dziecka audiolog z Lublina znalazł poważną wadę słuchu. Nikt inny nie wiedział jak to zrobić. Aparat pomógł i dziecko wreszcie normalnie słyszy. Jestem bardzo zadowolona, bo wszystko wróciło do normy.

johncena67

Posty: 9

 
Polecam wszystkich audiologa z Lublina ze strony www.oto-medyk.pl/poradnia-audiologiczna. Można liczyć na specjalistyczną pomoc i to bez kolejek. Dopasowali mi idealnie aparat słuchowy. Od razu moje życie jest lepsze.

abardyt

Posty: 35

 
Zanim założymy, jaki kolego aparat słuchowy to trzeba udać się do audiologa w Lublinie czy innym mieście. Do tego się zaczyna. Nic samodzielnie się nie kombinuje, bo nie wiemy, co nam jest w stanie pomóc. To, dlatego szukamy pomoc u specjalistów z tej dziedziny.

Rrobo159

Posty: 24