nietrzymanie moczu leczenie, znana przychodnia ?

nietrzymanie moczu leczenie, znana przychodnia ?

Słyszałam o tym, że jest możliwość leczenia nietrzymania moczu laserem. Któraś z Was już coś takiego miała? Jak to wygląda? Jest to zabieg bolesny? Czekam na opinie.

Banaś23

Posty: 1

 
Ostatnio u mnie pojawiły się problemy z nietrzymanie moczu leczenie, ale na razie nie idę z tym do lekarza. Zobaczę jak to dalej będzie wyglądało. Jeśli będzie się pogarszać to zacznę zapewne od jakiś leków. Na laser musiałaby sporo odłożyć także na razie tej metody nie biorą pod uwagę. Skorzystam z czegoś innego może tańszego.

Radziu

Posty: 6

 
Na szczęście nie mam takiego problemu, natomiast moja mama miała. Męczyła się niezmiernie długo. Dawniej nie było nawet jakiś poprawnych leków na to. Już nie mówiąc o tym, że miałby być jakiś laser. Dzisiaj są inne czasy.

domrrrr

Posty: 10

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, albowiem nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, albowiem mój problem dokucza mi od lat. Jest to niezmiernie wstydliwy problem, zatem mam nadzieje, że kiedyś go rozwiąże.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Chętnie bym się na taki laser zapisała, bo nie mam żadnych przeciwskazań. Może poza jednym. Cena jak dla mnie za wysoka. Na razie mnie na to nie stać. Szkoda, bo mój problem dokucza mi od lat. Jest to bardzo wstydliwy problem, dlatego mam nadzieje, że kiedyś go rozwiąże.

Wariat

Posty: 8

 
O metodach leczenia nietrzymania moczu można znaleźć informacje tutaj http://medi-lab.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/. Opisują bardzo dokładnie i laser i leki i inne metody. Wtedy dowiecie się jak to wszystko wygląda i czy laser boli czy nie. Tam wszystko jest napisane.

johncena67

Posty: 13

 
Nie mam przekonania do lasera. Widziałam, że to boli nawet jak się blizny usuwa, a co dopiero tam na dole. Musiałabym sama sprawdzić i wtedy się przekonam jak to jest.

Bienkus

Posty: 3

 
Wiem, że opinie o laserze są bardzo dobre. W ogóle ten laser to daje niesamowite efekty w wielu dziedzinach medycyny. Tutaj zapewne też są super efekty.

Lamusek

Posty: 24

 
Próbowałam już wiele różnych metod, natomiast jakoś efektu na razie nie mam. W moim wypadku trwa to już od lat i się do tego po prostu przyzwyczaiłam.

ZaNK3R

Posty: 5