Mini AED trainer, sklep on-line

Mini AED trainer, sklep on-line

Witam. Mam problem, ze znalezieniem dla swojej firmy w miarę tanich defibrylatorów. Oczywiście nie chodzi o to, żeby kosztowały grosze, ale żeby ceny były znośne. W jakim sklepie mogę liczyć na takie warunki?

Black_Riot

Posty: 14

 
Duży wybór defibrylatorów AED, zwłaszcza treningowych jest na stronie sendpol24.pl. Tutaj zamawiałem już kilka razy i jeszcze nie miałem jakiś trudności z dostawą. Towar ładnie zapakowany, szybko dostarczony. Warto sobie przejrzeć ich defibrylatory. Zaskakująco tanie.

Tomcio

Posty: 20

 
Kupowałem ostatnio trochę rzeczy do szkoleń, w tym fantomy i defibrylatory AED. Można coś w miarę tanio znaleźć w sieci, ale trzeba trochę czasu poświęcić na sprawdzenie oferty, bo sklepów nie brakuje...

ciopix

Posty: 19

 
Hej, cześć! Sam szukam teraz nowych defibrylatorów ratowniczych, także też liczę na jakieś podpowiedzi odnośnie sklepów i modeli! ;))

LKC00

Posty: 26

 
No jest trochę problem z defibrylatorami, bo albo masz markowe za grubą kasę, albo chińskie, ale tanio. Trudno wybrać, bo nie zawsze chińskie musi oznaczać złe jakościowo. Trzeba mieć tylko szczęścia trochę, żeby dobrze trafić.

Cyber55

Posty: 24

 
No takich tanich defibrylatorów to raczej nie ma, chyba, że jakieś chińskie. Ogólnie za taki sprzęt to trzeba swoje zapłacić. Ja kupiłem swoje urządzenie za kilka tysięcy złotych...także tanio nie było:P

Silverr

Posty: 23

 
Coś więcej na ten temat to wiedziałem jeszcze 2 lata temu, kiedy szukaliśmy do naszej placówki takich urządzeń. Teraz to już mam pojęcie raczej blade. Pozdr!

Anber4

Posty: 19

 
Witam;) Ja to się nie znam na tym całym oprzyrządowaniu do reanimacji. Niestety nie podpowiem. W każdym razie powodzenia, liczę, że uda się znaleźć coś dobrego w zadowalającej cenie. Czołem!

Limwner45

Posty: 20

 
Mnie by się przydało coś do niskoenergetycznej defibrylacji. Szukam od kilku tygodni w necie jakiegoś dobrego urządzenia i nie mogę się zdecydować ;) Ech...cały ja ;P

abardyt

Posty: 35