Gdzie znajdę dobrego rehabilitanta?

Gdzie znajdę dobrego rehabilitanta?

Hejka. Moja babcia jest po udarze, więc wpadliśmy na pomysł, iż przydałaby się jej rehabilitacja. Ile takowa może kosztować? Czy rehabilitant dojeżdża do pacjenta? Domyślam się, iż tak.

Azazel412

Posty: 12

 
Chcąc odnieść się do poruszonego przez Was wątku kosztu masażu leczniczego: w moim wypadku wiązało się to z wydatkiem 30-50 zł za 45 minut zabiegu. Mój masażysta oferował także dojazd do klienta, ale wówczas trzeba było zapłacić minimum 70-80 zł w zależności od miejsca zamieszkania.

Korzystniej wypada dojechać do niego, choć nie wszyscy mają taką możliwość.

Black_Riot

Posty: 11

 
Po doświadczeniach z kilkoma rehabilitantami, w których ofercie znajdowała się rehabilitacja ruchowa jestem w stanie z pełną odpowiedzialnością polecić usługi gabinetu http://www.agatowicz.com/rehabilitacja_ruchowa_lodz.html, który spisał się na medal i postawił mnie na nogi po wypadku i operacji, jaką przeszedłem.

Mają rewelacyjne podejście do pacjenta!

Blitz55

Posty: 16

 
Trudno mi się odnieść do Twojego pytania, ile może kosztować rehabilitacja w Łodzi.

Wszystko zależy od rehabilitanta, do jakiego się zgłosisz, bo niektórzy potrafią zgarniać nawet kilkukrotnie większe sumy za pojedynczy zabieg od innych. Niekiedy idzie to w parze z jego jakością, a nieraz nie.

idzepeto

Posty: 24

 
Moje doświadczenia pozwalają polecić wszystkim masaż leczniczy. Z jednej strony nie ma znaczenia czy macie jakiekolwiek problemy, bo potrafi on po prostu dać więcej sił i poradzić sobie nawet z… migrenami, które Wam towarzyszą i są spowodowane silnym stresem.

Miluśkooo2

Posty: 19

 
Pamiętajcie o tym, iż jeżeli rehabilitacja ruchowa nie będzie spełniała Waszych oczekiwań to szybko powinniście zmienić specjalistę. Nie ma żadnego sensu męczyć się w gabinecie kogoś, z kim nie potrafimy się dogadać lub nie jesteśmy przekonani choćby do jego doświadczenia.

Sam tak zrobiłem.

eplaya

Posty: 25