Terapia autyzmu, są jakieś nowe metody?

Terapia autyzmu, są jakieś nowe metody?

Witam i od razu chcę spytać o autyzm. Jeżeli Wasze dziecko ma podobne zaburzenie, gdzie chodzicie na terapię. Jestem załamana. Pomóżcie.

Lopez58

Posty: 9

 
Ze swoim synkiem byłam już w kilku gabinetach terapeutycznych. Teraz trafiliśmy do Pani Agnieszki Kluczniok, leczy autyzm w Gliwicach. Jestem jej niezmiernie wdzięczna, za pracę nad stanem u mojego syna. Serdecznie polecam skontaktować się w razie potrzeby z tą Panią.

repta32

Posty: 22

 
Osobiście nie mam doświadczenia z dzieckiem autystycznym. Koleżanka z pracy ma synka, u którego dość późno zdiagnozowano autyzm. Widywałam chłopca kilka razy. Teraz wiem, iż jest leczony metodą krakowską. Zobaczyłam go po około pół roku leczenia, jestem pod gigantycznym wrażeniem. Gdybym go nie znała, nie powiedziałabym, iż jest chory. Kasia widzi, iż jest sporo lepiej.

Może należałoby poczytać o tej metodzie. Pozdrawiam serdecznie.

Pacothelllucia

Posty: 29

 
Nigdy w życiu nie pozwoliłabym sobie na to, by nie zwrócić uwagi na rozwój swojego dziecka, Też wiem, że jeśli chodzi o autyzm, terapia jest wskazana jak najwcześniej to możliwe.

HalskiPol

Posty: 24

 
U nas było bardzo źle. Ogromne deficyty spowodowane autyzmem u mojej córki nie rokowały dobrze. Udaliśmy się do Pani Agnieszki, do Gliwic. Mieliśmy szczęście, że to właśnie na Nią trafiliśmy, dlatego polecamy ten gabinet wszystkim rodzicom, którzy mają podobny problem.

DJboutit2

Posty: 35

 
Osobiście nie mam doświadczenia z dzieckiem autystycznym. Koleżanka z pracy ma synka, u którego dość późno zdiagnozowano autyzm. Widywałam chłopca kilka razy. Teraz wiem, że jest leczony metodą krakowską. Zobaczyłam go po około pół roku leczenia, jestem pod dużym wrażeniem. Gdybym go nie znała, nie powiedziałabym, że jest chory. Kasia widzi, że jest dużo lepiej.

Może warto poczytać o tej metodzie. Pozdrawiam serdecznie.

mirekp2005

Posty: 11

 
Specjaliści po diagnozie autyzmu, zawsze dopasowują indywidualną terapię. Nie ma mowy, bynajmniej tu gdzie leczę swojego syna, by mogło być w przeciwnym wypadku . Jestem im niesłychanie wdzięczna za to co zrobili i robią nadal.

TomekK

Posty: 10

 
Najgorsze w chorobach dzieci jest to, że tak trudno im pomóc. W wypadku takich zaburzeń rozwojowych jak autyzm tym bardziej. Jednakże są fachowcy i metody dzięki którym dziecku pomaga się i widać rezultaty takiej pracy. Kolega ma syna z autyzmem, terapię mają już ze dwa lata. Widać, że działa.

johncena67

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o terapię autyzmu to polecam wziąć udział w tych zajęciach http://terapiaautyzmu.com. Pani psycholog pełna zaangażowania, miałam styczność z innym miejscem, więc szczerze polecam. Córka uczestniczy w zajęciach już od ponad roku, są niezmiernie wielkie postępy.

dedykus

Posty: 12

 
Mój syn, u którego zdiagnozowano autyzm, jest leczony metodą krakowską. Nie myślałam, że tyle postępów może ona przynieść. W przeciągu roku dziecko jest inne. Zaczyna kontaktować się z nami, mówić i w ogóle widać, że jest innym dzieckiem. Najbardziej zadowalające jest to, że nie ma już tych wybuchów agresji.

21gregorek

Posty: 13