Pracownia rentgenowska Kraków

Pracownia rentgenowska Kraków

Którą pracownie rentgenowską polecacie w Krakowie ?

Posty: 4

 
Bardzo jestem zadowolona z rentgena w Multi Diagnostica ( rentgenkrakow.pl). Opis mi zrobili na następny dzień i nie trzeba było się znowu do nich fatygować tylko mogłam pobrać sobie z internetu. Lekarz też bardzo pochwalił zdjęcie, że dobrze prawidłowo zrobione od strony technicznej, precyzyjne, czytelne itp.

Marioleczka

Posty: 10

 
U młodych osób, dzieci lepiej często nie wykonywać badań RTG. U starszych to już praktycznie bez różnicy, bo i tak skutków ubocznych nie zobaczysz :)

hyzio

Posty: 13

 
Przed RTG nie polecam za dużo jeść. Najlepiej w ogóle nie pić gazowanych napojów, unikać mleka. Coś z przeczyszczających preparatów pewnie ci lekarz zapisze, żeby się idealnie oczyścić.

Misieczek

Posty: 4

 
Jak się dopasujesz szczegółowo do reguł badania o nic nie musisz się obawiać. Grunt, aby iść dokładnie przeczyszczonym, bo jednak można się tam zablokować momentami, szczególnie jak nie bardzo dbasz o wagę.

Black_Riot

Posty: 21

 
Tylko cyfrowy RTG teraz, bo przynajmniej ci się nie zestarzeje i wykorzystasz w późniejszym leczeniu, jak będzie trzeba.

aliwertus

Posty: 13

 
Profilaktyczne badania RTG nie są za bardzo uzasadnione i podobno większość lekarzy się z takich pomysłów się wycofuje. Tylko w konkretnych przypadkach.

daron64

Posty: 7

 
RTG jest na pewno tańsze od tomografii komputerowej, więc w pierwszej kolejności tutaj.

Calusek34

Posty: 24