ginekolog

ginekolog

Szukam profesjonalnego gabinetu ginekologicznego z doświadczeniem w kwestii in vitro. Ktoś coś? Gdzie mają odpowiedni sprzęt, doświadczenie i dobre wyniki jeśli chodzi o skuteczność?

Nikuś23

Posty: 16

 
Warto się umówić na wizytę do doktora Juchnowicza – Bierbasza na Armii Krajowej. Można telefonicznie, można internetowo, jak komu wygodniej. Ja do niego czekałam parę dni na wizytę. Dobry lekarz, cała przychodnia bardzo profesjonalna i dobrze wyposażona. Zachodnie standardy.

Cybooor

Posty: 25

 
Kochane! Czy jeśli już 3 miesiące staramy się z partnerem o dziecko i niestety bez powodzenia, to czy to już jest moment, żeby się zgłosić do gina, czy jeszcze warto poczekać? Jak długo trwały wasze próby o potomka? ;>

zbiorczyk67

Posty: 22

 
Dla mnie i mojego męża to in vitro będzie chyba jedynym rozwiązaniem. Tylko, że blokują nas kwestie związane z wiarą. Niestety według nauki kościoła to wciąż grzech...jak wy do tego podchodzicie? Przecież staranie się o ukochane dziecko, to nie może być coś złego, prawda??

Lupusx

Posty: 14

 
Hm, mam pytanie o niepłodność. Czy ktoś z was korzystał z in vitro? Jak długo się staraliście o dziecko tą metodą i gdzie? Słyszałam o parach, które próbują 10 lat i niestety bez skutku..to musi być straszne, takie czekanie i próbowanie i ciągłe rozczarowanie...

090913123

Posty: 14

 
Dzień dobry! Czy któraś z internautek miała robiony zabieg labioplastyki? Jak to wygląda w praktyce? Jest jakieś znieczulenie, jak potem wygląda gojenie się po takim zabiegu? Kogo polecicie? Z góry dzięki za odp.

Bany07

Posty: 27

 
Moja siostra będzie miała wykonywaną kolposkopię, ale ona nie mieszka w Płocku. Nie wiem w sumie gdzie u nas w mieście na dobrym poziomie robią takie badania itp. Do tego jest jednak potrzebny dość drogi sprzęt.

xacti11

Posty: 21

 
Cześć. Mam pytanko przy okazji o to jak wyglądają dokładnie testy Nifty, czy to jest bezbolesne? Możecie opisać krok po kroku jak to wygląda?

zneciarka

Posty: 11

 
Ostatnio gdzieś mi trafiły do rąk badania, z których wynika że co 5 para ma problemy z zajściem w ciążę. Masakra! Te wszystkie kliniki leczenia niepłodności to powinny mieć aktualnie ruch w interesie. Ciekawe czy kiedyś też był tak duży problem niepłodności, czy to wynalazek naszych czasów?

HalskiPol

Posty: 24