podogabinet Warszawa, opinie

podogabinet Warszawa, opinie

Kto zajmuje się podologią w Warszawie? Konieczna będzie rekonstrukcja paznokcia i potrzebny mi ktoś, kto naprawdę się na tym zna. Polecacie kogoś konkretnego?

Dziadek

Posty: 1

 
Nie wiem czy iść do podologa, bowiem troszkę się tej grzybicy wstydzę. Mój ojciec od lat ma i ja załapałem od niego. Na razie stosuje te reklamowe środki, natomiast nie za bardzo widzę poprawę. Może jeszcze troszkę poczekać i dopiero wtedy umówię się na wizytę u specjalisty.

wisła1905

Posty: 10

 
Miałem brodawki wirusowe HPV i wybrałem podogabinet z Warszawy. Jestem zadowolony. Macie tutaj ich ofertę https://podogabinet.pl. Działają szybko i w pełni profesjonalnie. Dla mnie są najlepsi i ich polecam.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
U mnie to różnie bywa z problemami ze stopami. Raz radze sobie tym, co znajdę w aptece, a za drugim razem niestety nic to nie działa i wtedy bez wizyty u podologa się nie obędzie. Nie jest to droga wizyta, dlatego mogę sobie na nią pozwolić i wam też polecam.

Malinka Moja

Posty: 6

 
Jest podologia w Warszawie i pracują tam fachowcy. Korzystałem z rekonstrukcji paznokcia i jestem faktycznie bardzo mile zaskoczony ich profesjonalizmem.

dmanuss

Posty: 6

 
Bałem się iść do gabinetu podologicznego w Warszawie, natomiast nie miałem wyjścia. Ból, jaki mi towarzyszył przy wrastającym paznokciu był nie do opisania. Trzeba było poświecić trochę czasu żeby paznokcia wyciąć. Rana mi się goiła długi czas, dlatego jeśli macie kłopoty z tym, co ja to zgłaszajcie się szybciej do specjalistów.

wieslawek

Posty: 9

 
Na basenie złapałem grzybice i niestety długi czas się z tym męczyłem. Gdyby nie wizyta w gabinecie podologicznym podogabinet to zapewne do dzisiaj bym miał ten problem. Polecam specjalistów od stóp.

cough76

Posty: 21