Implanty  Wolsztyn

Implanty  Wolsztyn

Witam. Mam do was pytanie odnośnie protetyka zębowego. Korzystał ktoś może z takich usług ostatnio? Szukam dobrego specjalisty z doświadczeniem. Cena jest tutaj drugorzędna. Proszę o opinie.

looque66

Posty: 23

 
Kiedyś sam miałem plan żeby pójść na studia stomatologiczne, ale skończyło się na ratownictwie medycznym i chyba wolę to niż grzebać ludziom między zębami ;)

leech

Posty: 32

 
Musiałbym popytać wśród znajomych i rodzinki, może oni kogoś znają. Z tego co wiem, to moja kuzynka jakiś czas temu coś mówiła i implantach, więc może się orientowała jakoś bardziej gdzie takie rzeczy wszczepiają i ile to kosztuje.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
U mnie odpukać ząbki w miarę dobrze się trzymają. Ewentualnie mógłbym sobie zrobić wybielanie czy coś takiego, ale nie wiem czy one później nie będą tak sztucznie białe, jak te gwiazdy tv mają:P

Wiwerek3

Posty: 23

 
Fachowo podchodzi do sprawy pan Radosław Dura - www.rdent.eu. Ja do niego ochodzę od dłuższego czasu. Pierwsza wizyta gratis! ;)) Pozytywne nastawienie do pacjenta, wysoka kultura osobista. Jak robił mi kanałowe pod mikroskopem to prawie nic nie czułem...;) Serio!

Kimer56

Posty: 17

 
Nie wiem czy jeszcze jest ten gabinet, ale kiedyś na Wojska Polskiego chodziłem do dentysty. Nawet niedrogo brał za leczenie. Płaciło się dopiero jak ząb był skończony a nie za każde dzień dobry i przekroczenie progu gabinetu....

AliBli4

Posty: 30

 
Ja miałem w sumie nie tak dawno zakładane korony porcelanowe, także jestem w miarę na czasie z tematem. Polecam firmę R Dent, oni mają gabinet na Wodnej 9, ich strona internetowa - www.rdent.eu. Miła atmosfera, zaangażowanie, co więcej mogę napisać...polecam!

Elumino56

Posty: 21

 
Aktualnie to jestem umówiony u jednego doktora na leczenie kanałowe, zobaczymy jak to pójdzie. Jeśli będzie okej to dam znać co, jak i za ile. Pozdrawiam!

miclon

Posty: 25

 
Oj ja to bym musiał zrobić porządek z zębami, bo mam sporo ubytków. Z tego co się orientuję to implanty są strasznie drogie, nie wiem czy by mnie na coś takiego było stać...chyba, że na kredyt to ewentualnie wtedy tak.

BBGGRR2

Posty: 17

 
Ja mam kilka dziur w zębach do zrobienia, ale póki mnie nic nie boli to tego nie ruszam...Założę się, że nie tylko ja tak mam, że czekam z wizytą u dentysty do ostatniej chwili :D

Swiatlosc

Posty: 40