Wybielanie zębów bez zbędnych lamp

Wybielanie zębów bez zbędnych lamp

Co sądzicie o wybielających pisakach do zębów, jak oceniacie ich skuteczność i czy w Polsce da się znaleźć interesujące produkty tej klasy?

dof77

Posty: 21

 
Na kilka tygodni wystarczy pisak Magic Smile Pen. Tu masz stronę internetową http://www.magicsmilepen.pl. Dobra opcja do podtrzymywania wybielania lub po prostu do osiągnięcia podobnego wyniku, jak w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Przyśpieszysz wybielanie akceleratorem LED.

Warto zainwestować, wyeliminować z życia używki i oczywiście regularnie stosować. Po co wykładać kilkaset złotych u stomatologa skoro masz podobną wydajność używając pisaka?

Quwejt

Posty: 25

 
Na twoim miejscu unikałbym domowych sposobów.

Stomatolog opowiadał mi kiedyś o kobiecie w wieku 25 lat, która starła sobie zęby sodą. Musieli jej protezę założyć, bo miała bóle nie do zniesienia. Według mnie musisz postawić na sprawdzone i przetestowanie higienicznie metody. Jak już coś kupisz wypada się poradzić lekarza. To jednak sprawa obowiązkowa dla twojego zdrowia.

Gargamel5

Posty: 20

 
Po pierwsze zaopatrz się w dobrą pastę wybielającą, nici dentystyczne, usuń ze swojego życia używki, usuń próchnicę i inne uszkodzenia uzębienia, a później możesz przetestować mazaki z żelami wspomagającymi wybielanie z akceleratorami LED. To długoterminowy proces, ale bardziej skuteczny od pojedynczej wizyty w gabinecie stomatologicznym, gdzie wydasz kilkaset złotych.

Lamusek2

Posty: 36

 
Bardzo dużą różnicę w kolorze zębów zauważyłem po zamianie szczoteczki zwykłej na elektryczną. Polecam ci takie wsparcie i mycie zębów przynajmniej trzy razy dziennie. Naprawdę pomaga.

Miśka

Posty: 24

 
Na początku radzę ci ocenić, jaką masz barwę zębów i porobić profesjonalne zdjęcia. Niestety będziesz musiał przed wybielaniem usunąć całkowicie problem próchnicy, dlatego nie radziłbym stosowania amatorsko różnych metod wybielania zanim tego nie zrobisz, bo po prostu stracisz pieniądze.

usek

Posty: 47

 
Nie tylko chodzi o wybielanie, ale też podtrzymacie bieli zębów, a to już trudniejsze zadanie. Powinieneś zaprzestać palenia, picia alkoholu, jedzenia cukierków, ograniczyć kawę do minimum. Najlepsze według mnie połączenie to pasta wybielająca, pisak wybielający i cykliczna wizyta w gabinecie stomatologicznym, na której ocenią ci czy koloryt faktycznie zmienia się na twoją korzyść.

Makus16

Posty: 23