Gdzie kupię Szczoteczki soniczne Philips Sonicare !

Gdzie kupię Szczoteczki soniczne Philips Sonicare !

Jakoś nigdy nie potrafiłem się przekonać do czyszczenia zębów nicią dentystyczną, natomiast ostatnio mojemu dentyście się to udało. Dziś mam tylko problem ze odszukaniem taniego sklepu z nićmi.

Może słyszeliście o takim miejscu w sieci?

Halooowe

Posty: 26

 
Jakiś czas temu szukałem czegoś na paradontozę i sporo preparatów znalazłam na stronie www.domowydentysta.com.pl, także myślę, że ten sklep należałoby sprawdzić. Pierwsze co mi się tutaj spodobało to ogromny wybór. Asortyment dentystyczny od A do Z. Produkty dla seniorów, dla dzieci, dla ludzi noszących implanty, aparaty ortodontyczne...lista rzeczywiście długa.

jajajosz12

Posty: 36

 
Moim zdaniem, jeżeli chce się zadbać o zęby to nie ma co oszczędzać na szczoteczce, paście, niciach dentystycznych, lecz też należałoby nabyć sobie płyn do płukania. Kiedyś mi jedna dentystka powiedziała, że najistotniejsze jest właśnie płukanie, takie energiczne, mocne, wyśmienitym płynem. Przyjazny dla skóry, miętowy płyn kupiłem sobie ostatnio ze sklepu www.domowydentysta.com.pl i myślę, że tutaj odnajdziesz coś dla siebie. Dużo markowych rzeczy, w całkiem niegłupich cenach.

krzycho.p9

Posty: 38

 
Prawdziwą wojnę toczę obecnie z paradontozą. Raz wygrywam, po czym znowu kłopot wraca. Słyszałem o poprawnych preparatach, które można zakupić w sieci, natomiast nie do końca wiem, czego mam szukać. Także jakby się ktoś tutaj trafił, kto zna temat, to chętnie bym się czegoś dowiedział w związku z takimi lekami na paradontozę.

RRasluta

Posty: 24

 
Heh, no powiem Ci, że jest trochę dzisiaj takich sklepów dentystycznych online. Można sobie kupić pastę, szczoteczkę, nici dentystyczne, a nawet takie urządzenie jak irygator – pomocne jak ktoś nosi aparat. Akurat my z całą rodzinę kupujemy przez http://www.domowydentysta.com.pl i mogę polecić tę stronkę. Porządny sklep dentystyczny z towarami od znanych marek. Bez żadnych podrób, tylko solidne produkty, jakie można stosować bez strachu :)

Adresik2

Posty: 31

 
Jakiś czas temu sam polowałem na szczoteczkę soniczną z prawdziwego zdarzenia. Akurat Philips Sonicare wyszła dość tanio – w sensie jak na tę markę :) Takie coś i dużo innych szczoteczek można kupić na http://www.domowydentysta.com.pl. Są elektryczne, natomiast są też manualne, zarówno dla każdego coś. Polecam też nici dentystyczne, bo to mała rzecz, natomiast nie znam niezwyklej skutecznego czyścidła :)

kamel

Posty: 44

 
A co w ogóle myślicie o szczoteczkach elektrycznych, dają one faktycznie lepszy efekt? Bowiem ja odnalazłem całkiem tani sklep dentystyczny w necie i mają tam takie wynalazki. Zastanawiam się, czy faktycznie tego typu produkt lepiej wyczyści te trudno dostępne miejsca między zębami, czy to jedynie taka ściema, żeby ludzi przyciągnąć?

kamilos071

Posty: 28

 
W sumie jakoś nigdy nie poszukiwałem sklepu dentystycznego, albowiem wszystko czego potrzebowałem było w normalnych marketach. Dziś jednakże muszę się sam rozejrzeć za takim sklepem, albowiem konieczna mi szczoteczka soniczna, zaś nie widziałem jej w zwykłym sklepie. Także też chętnie poczytam o godziwych sklepach tego typu.

Pepkoo2

Posty: 19