Czy na migreny jesteśmy skazani całe życie?

Czy na migreny jesteśmy skazani całe życie?

Dzień dobry.
Czy ktoś z Was cierpiał lub cierpi na niepłodność? Mam nadzieję, że macie jakieś porady dla mnie :)

Wariat

Posty: 19

 
Muszę się zgodzić, że akupunktura jest w stanie wyeliminować migreny, bo przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Sceptycznie podchodziłam do takiego wariantu, ale wiele nie ryzykowałam. Byłam gotowa poświęcić te kilkadziesiąt złotych na wizytę, jeśli miałoby to przynieść skutek. Szczęśliwie udało się, rewelacja!

gumert

Posty: 13

 
Rozumiem sceptyczność niektórych, którzy uznają, iż niczym szczególnym nie jest dla nich akupunktura.

Szkoda, że większość z tych osób po prostu nie odwiedziła nigdy lekarza specjalizującego się w akupunkturze choćby po to, aby spróbować :)

qwed

Posty: 28

 
Moje potrzeby, jeśli chodzi o akupunkturę są niewielkie, dlatego odwiedzam gabinet zaledwie raz w tygodniu. Robię to tak naprawdę dla relaksu, bowiem towarzyszy on każdej wizycie. Wydaje mi się, że kluczowe jest także podejście lekarza do wykonywanego zawodu.

Akurat mam do szczęście, że w moim gabinecie akupunktury podejście i zaangażowanie stoi na rewelacyjnym poziomie.

dzaman

Posty: 24

 
Zdarza się, że każdemu człowiekowi mogą towarzyszyć migreny. Potrafią być one niesłychanie uciążliwe, a jednym ze sposobów na ich uniknięcie staje się akupunktura.

Do takiej szanse przekonuje się coraz szersze grono pacjentów, którzy szukają poprawnego lekarza medycyny, który po przeprowadzonych badaniach lekarskich dostosuje metody leczenia do potrzeb pacjenta.

azbee

Posty: 26

 
Z własnego doświadczenia wiem, jak dotkliwe potrafią być bóle kręgosłupa.

Mi medycyna nie dała żadnych korzyści, pomimo tego, iż chodziłem od lekarza do lekarza. Dopiero doktor Łączkowska, którą spotkałem w tym miejscu: http://www.akupunktura24.pl/bole-plecow.html pozwoliła mi odetchnąć wreszcie z ulgą. Pozostaje mi polecić jej usługi – to prawdziwa specjalistka!

iHS

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że ból kręgosłupa może towarzyszyć praktycznie każdemu. Sam miałem z nim styczność zarówno wtedy, gdy pracowałem niezmiernie wiele fizycznie, jak i wówczas, gdy spędzałem niezmiernie wiele czasu przed komputerem. W tym drugim wypadku winne było niewygodne krzesło :)

egerdi

Posty: 21