Implantologia, która klinika

Implantologia, która klinika

Od dłuższego czasu poszukuję dobrej kliniki, która wykonuje implanty tytanowe w miejscach ubytku zębów. Jeśli korzystaliście z implantów i możecie polecić kogoś, to proszę o wpis.

pzkpv

Posty: 16

 
Mam zamiar w tym roku założyć sobie w końcu aparat ortodontyczny, bo już nie mogę patrzeć na te swoje zęby. Jak patrzyłem po cenach to jakieś 2 tysiączki trzeba na to przeznaczyć. Ogólnie robią teraz takie niewidoczne dla oka, już nie trzeba świecić drutami z zębów:P

zooazool

Posty: 25

 
Jak uzbieram trochę kasy to na pewno się zdecyduję na implanty. U mnie akurat jest taka lipa, że do uzupełnienia będzie ze 3 zęby, więc trochę to będzie na pewno kosztowało, alee jak się chce wyglądać pięknie to niestety trzeba płacić;-)

Morchepl

Posty: 15

 
Noszę aparat już od dwóch lat i za niedługo będę go zdejmować! Już się nie mogę doczekać. Już efekt mniej więcej widać, zęby są prostsze, ale dopiero jak zdejmę te druty to prawdziwy wynik prostowania będzie widoczny;)))

V.franek

Posty: 25

 
Sam zabieg montowania implantów jest całkowicie bezbolesny. Oczywiście jeśli zrobią wcześniej znieczulenie :D Polecam zdecydowanie doktora Andrzeja Warchlewskiego z www.platinum-klinika.pl. Znieczulenie było ogólne, a sam zabieg trwał krótko, może jakąś godzinę.

wiesiekj

Posty: 28

 
Najpierw to sobie zrób porządne zdjęcie panoramiczne szczęki i dopiero z tym idź do dentysty. Mnie to nawet zęba bez zdjęcia nie chciano ostatnio wyrwać, a co dopiero jakieś bardziej skomplikowane zabiegi...

phonik

Posty: 22

 
Mnie by się przydało też zrobić porządek z zębami. Na pewno szóstkę mam do rwania i też nie wiem co z ósemką. Jak mi już wyrwą co trzeba to taki implant będzie jakąś opcją. Tylko, że boję się, że to jednak może trochę dużo kosztować;)

Dzionek4

Posty: 18