Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich waszym zdaniem i czy przydają się do pielęgnacji skóry suchej, do przebarwień, czy może lepiej szukać dalej? Wstępnie jestem bardzo zainteresowana, ale wolałabym się upewnić, czy dobrze myślę.

67-kristoo

Posty: 3

 
Sporo schładzających kosmetyków do skóry suchej zaprojektowanych w filozofii ajurwedyjskiej https://spa-ceylon.pl. Skład w pełni naturalny, zero testowania na zwierzętach, bezpłatna przesyłka od 199 złotych. U siebie różnicuję domowe SPA, ciągle szukam nowych rzeczy, ale do tego sklepu wracam zdecydowanie najczęściej, bo rozumieją, co sprzedają i dla kogo. A to coraz rzadsza zaleta. Wiele razy mi doradzili. Raz dzwoniłam to fajna rozmowa, merytoryczna o kosmetykach, formułach, a drugi raz maila pisałam. Też szybko dostałam polecenie pod konkretny specyfik. Polecam jeszcze raz i dzięki za ciekawy temat.

AdiXer92

Posty: 13

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

Misieczek

Posty: 11

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

propek1

Posty: 11

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

PucH2

Posty: 14

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

pawel253

Posty: 17