[Oferta] Nadzór saperski - Znana Firma !

[Oferta] Nadzór saperski - Znana Firma !Nasza firma zajmuje się szukaniem i niszczeniem niebezpiecznych ładunków wybuchowych. Działamy na lądzie i w wodzie. Oferujemy nadzór saperki na niesłychanie wysokim poziomie. Zniszczymy niebezpieczne przedmioty i wywieziemy je z dala od miejsca budowy. Jeśli konieczne są usługi geodezyjne terenu to nasi fachowcy wszystko zrobią dla klientów.

Po wykonywaniu wszystkich prac oferujemy dostarczenie całej dokumentacji, która jest potrzebna do tego, aby budowa czy inne inwestycje ruszyły z miejsca. Nasze usługi saperskie są niesłychanie doświadczone. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy sprzęt pozwalający nam na wykonanie rozpoznania i oczyszczania saperskiego. Jeśli potrzebny jest cieki sprzęt jak koparki, spycharki czy wywrotki to mamy je u siebie.

Przygotowujemy kompleksową usługę dla klienta. Wiecej o naszej ofercie odnajduje się na stronie http://www.kru-gor.pl. zapraszamy do nas wszystkie zainteresowane osoby i firmy. My Wam pomożemy usunąć niebezpieczne przedmioty z każdego terenu.

mniszko

Posty: 1

 

Programista

Posty: 22