Geodeta Ozorków ktoś godny polecenia?

Geodeta Ozorków ktoś godny polecenia?

Witam. Potrzebny jest mi fachowiec, który wykona dla mnie pomiary wysokościowe. Który geodeta w Strykowie wykona taką usługę?

opiter78

Posty: 20

 
Od kilku tygodni rozglądałem się za najlepszym geodetą w Aleksandrowie Łódzkim, lecz moje poszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najprawdopodobniej wszystko przez to, iż opierałem swój wybór na opiniach w Internecie, gdy rzeczywiście najlepiej jest wykonać rozpoznanie wśród znajomych, którzy być może niedawno budowali domy lub realizowali różne inwestycje.

repta32

Posty: 23

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi potrzebny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wówczas miałam świadomość, że trafiłam na niepoważnego człowieka, z którym wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, że coś mu wypadło!

labuh

Posty: 16

 
Martwi mnie, iż podczas budowy domu będę musiał aktywnie korzystać z usług geodezyjnych w Łodzi. Mam wątpliwości czy ich koszt nie przerośnie w pewnym sensie moich szanse finansowych. Po prostu nie mam pojęcia, jaką kwotę powinienem zagospodarować na ten cel.

090913123

Posty: 13

 
Od kilku tygodni rozglądałem się za najlepszym geodetą w Aleksandrowie Łódzkim, ale moje poszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najprawdopodobniej wszystko przez to, że opierałem swój wybór na opiniach w Internecie, gdy naprawdę najlepiej jest zrobić rozpoznanie wśród znajomych, którzy być może niedawno budowali domy lub realizowali inne inwestycje.

Grażynka@

Posty: 24

 
Geodezja to branża, w której w mojej opinii w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Przekonałem się o tym, gdy budowałem dom, a na usługi geodety poszło kilka tysięcy zł, choć tak naprawdę na budowie spędził bardzo niewiele czasu. Tak czy siak trzeba przygotować się na olbrzymie sumy za usługi geodezyjne.

Invar4

Posty: 21

 
Gdy w grę wchodzi geodeta w Aleksandrowie Łódzkim to polecam zerknąć na ofertę tej firmy: http://www.geofort.pl.

Porównywałem ich z innymi i są bezsprzecznie najlepsi, po czym skorzystałem z ich usług. Posiadają należyte uprawnienia, a także bogatą wiedzę i doświadczenie. Kwestie geodezyjne udało mi się zamknąć w mgnieniu oka, a ich pomoc okazała się nieoceniona :)

Jamniczek3

Posty: 23

 
Moje poszukiwania geodety w Zgierzu trwały stosunkowo długo, bo miałem do wyboru tylko paru fachowców, a o każdym słyszałem co najmniej 1-2 niepochlebne opinie.

Na szczęście znajomy rozwiał moje wątpliwości, bo miałem do zlecenia dość proste powinność, więc uświadomił mnie, że nie potrzebuję do tego najlepszego geodety, a odpowiednio najtańszego.

21gregorek

Posty: 14

 
Trudno powiedzieć mi, ile może kosztować geodeta w Łodzi. Wszystko zależy między innymi od tego, jaką inwestycję realizujesz. Z dość prostymi zadaniami poradzi sobie każdy geodeta, a dodatkowo nie powinien wziąć niezmiernie wiele pieniędzy.

W przeciwnym razie ma się sprawa, gdy potrzebujesz obsługi wielkiej inwestycji.

Aris

Posty: 24

 
Geodeci w Łodzi potrafią zaproponować bardzo zróżnicowane ceny za wykonanie tych samych usług, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Za wznowienie granic działki jeden chciał blisko trzykrotnie więcej od innego geodety, z którym miałem przyjemność podjąć współpracę.

Zyskał on moje uznanie i polecam go znajomym.

RasiakNorris

Posty: 14