projekty domów z bali, znacie ?

projekty domów z bali, znacie ?

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę odnaleźć firmę, która ma niskie ceny, natomiast i solidnie wszystko wykonuje?

DevilScream

Posty: 1

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest niesłychanie dobrze przygotowana.

Mariusz

Posty: 9

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie niezwykle niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bowiem mają w tym rzeczywiście dużą wprawę.

deamonix1

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to odnaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

Jamajama

Posty: 31

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i żądania.

Yuri20

Posty: 4

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

wrrraak22

Posty: 11

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż dostoi się niesłychanie niskie ceny.

gumert

Posty: 13

 
Podobają mi się innowacyjne domy z bali, niemniej jednak niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

67-kristoo

Posty: 3