malowanie Warszawa, poszukuję!

malowanie Warszawa, poszukuję!

Czy ceny malowania są wysokie? Jak to firma sobie liczy? Liczą z metra czy z pokoju? Mam kilka pokoi do pomalowania i byłoby dobrze żeby cena była atrakcyjna.

Misieczek

Posty: 1

 
Zawsze malowaniem ścian zajmowałem się sam, ale teraz nie ma na to czasu. Schodzi się z tydzień, a firma wszystko wykonuje w dzień może dwa, dlatego lepiej ich wybrać.

Miki

Posty: 2

 
Próbowałem malować, natomiast za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być bardzo dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, dlatego efekt był taki, że całość musiała być poprawiona.

audi80

Posty: 8

 
Zawsze malowaniem ścian zajmowałem się sam, lecz teraz nie ma na to czasu. Schodzi się z tydzień, a firma wszystko wykonuje w dzień może dwa, dlatego lepiej ich wybrać.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Wybraliśmy firmę, która oferuje malowanie w Warszawie ze strony https://malowanie24.com i jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy jakąś brokatową farbę ozdobną, z której nawet oni mieli spore problemy, ale dali radę.

VHSSS

Posty: 6

 
Jeśli ktoś bierze się za to sam to trzeba mieć wałki, pędzle i wiele innych akcesoriów. Całość robi się wałkiem, ale nie zawsze się to udaje i wtedy poprawki robimy małym pędzlem. Trzeba pamiętać o tym żeby okryć meble, okleić sufit żeby go nie pomalować w tym samym kolorze. To wszystko wymaga wiedzy i doświadczenia.

tomeix

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o cennik malowania to wpływ na to ma ilość metrów kwadratowych. Na cenę wpływ ma również to czy ma być jedna czy dwie warstwy. Firma bierze zawsze więcej za farby, które bardzo trudno malować. Często się tak zdarza przy farbach ozdobnych.

mJaUrVcEin

Posty: 25