optymalizacja kosztów budowy Warszawa

optymalizacja kosztów budowy Warszawa

Jak wygląda odbiór mieszkania i czy taka usługa dodatkowa się u was opłaciła? Stoję przed podobnym wyzwaniem, ale nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w praktyce.

Fiszerrr

Posty: 1

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

wolnomuur

Posty: 19

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

muzyczny55

Posty: 6

 
Przejrzyj, bo niedawno trafiłem https://www.facebook.com/environprojektPS/, żeby ogarnąć protokół skuteczności wentylacji dla Sanepidu. Przyszła moja kolej niestety, ale ogarnęli mi wszystko pod kątem formalnym i technicznym wzorowo. Dużo podpowiadają, nawet pod kątem dalszej modernizacji wentylacji, klimatyzacji. Jak masz problemy to dzwoń.

figo

Posty: 5

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

alidomas

Posty: 4

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

fuszerk78

Posty: 5

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Reg00

Posty: 17