dobra forma od układania płytek

dobra forma od układania płytek

Hej, nasz firmowy budynek jest praktycznie gotowy i teraz jesteśmy na etapie planowania wykończenia. Szukamy między innymi firmy, która będzie mogła zadbać o wyłożenie poszczególnych pomieszczeń płytkami, ceramiką. Jak macie kogoś sprawdzonego kogo możecie polecić to dajcie znać.

grzelu11

Posty: 2

 
Przy glazurze na pewno będzie warto szukać kogoś z doświadczeniem i odpowiednim zaangażowaniem. Ogólnie w teorii układanie płytek wydaje się łatwe, ale zrobienie tego dobrze nie będzie jednak takie proste. Warto szukać specjalisty, który będzie to robił z zachowaniem jak największej precyzji. Wtedy można liczyć, że to faktycznie będzie ładnie zrobione.

david011

Posty: 2

 
Z glazurą jest tak, że warto mieć kogoś kto na takich pracach się skupia i ma doświadczenie, bo ułożenie nie jest wcale łatwe i brak precyzji może sprawić, że efekty nie będą dobre, dlatego tutaj akurat często te firmy ogólne, które ogólnie remontami się zajmują się nie sprawdzają.

olbrzym88

Posty: 12

 
Spieki ceramiczne to fajna opcja na ściany, szczególnie w takich miejscach, które są mocno uczęszczane, ale na pewno warto też mieć na uwadze to jak będą one układane. Ta kwestia faktycznie będzie istotna i warto poszukać wykonawcy, który sobie z tym dobrze poradzi i estetycznie wszystko będzie dopracowane.

oligard

Posty: 2

 
Faktycznie mogę się z innymi zgodzić z tym, że ułożenie płytek nie jest proste i wydaje mi się, że sporo firm nie ogarnia tego tematu mimo, że mają miano remontowych. Więc akurat do takich prac warto faktycznie mieć kogoś kto będzie w stanie to starannie, dobrze zrobić.

EKO-Chatka

Posty: 13

 
Jak masz do obrobienia duży budynek to możesz liczyć na ofertę BGEF Investment (www.bgefinvestment.com). Firma ma w swoim gronie wielu glazurników więc jak będzie dużo powierzchni do ułożenia to myślę, że oni sobie spokojnie z tym poradzą i będą w stanie ogarnąć taką przestrzeń a wykończenie też będzie udane.

StaryChemik

Posty: 13

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o spieki to świetnie się prezentują, ale pod warunkiem, że ktoś będzie w stanie faktycznie to dobrze zrobić. Jak nie masz pod tym kątem wykonawcy to trzeba uważać, bo niedokładności mogą sprawić, że tak naprawdę efekt będzie zaprzepaszczony.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o mnie to mam różne doświadczenia z firmami remontowymi i wykończeniowymi i teraz przy glazurze, płytkach itp. zawsze będę brał typowo kogoś od takiej usługi, bo tak naprawdę to trudne zadanie i jak ktoś zajmuje się ogólnie remontami to najczęściej to zawali.

mercedess

Posty: 2

 
Warto na pewno poszukać kogoś kto zajmuje się glazurą, układaniem i ma pod tym kątem doświadczenie, wtedy jest większa perspektywa, że faktycznie na wysokim poziomie wykona swoje zadania.

Marioleczka

Posty: 7